Yumurta Büyüsü

1
1218

Yumurta Büyüsü Nedir?
Basit, kolay, etkili ve masrafsız olan kara büyü çeşitidir. hasta etmek, delirtmek, sevgilisinden ayırmak ya da başka birine aşık etmek mümkündür.

Yumurta Büyüsü Çeşitleri
Yumurta ile ayırma büyüsü
Yumurta ile yapılan Aşk büyüsü

Yumurta Büyüsü Niçin Yapılır
birbirini sevmeyen iki kişiyi bağlamak içinde yapılır
Birbirini seven iki kişiyi ayırmak içinde.
Büyünün en kötü yönü ise bazen evli insanlara yönelik yapılmasıdır. Bu büyü yuvaların dağılmasına yol açarak çok kötü sonuçların görülmesine neden olabilmektedir.

Yumurta Büyüsü Nasıl Yapılır 
Bir adet yumurta tuzlu suda bekletilir.
Sabah olunca yumurta kırılıp sarısı ile beyazı ayırılır. bu esnada bazı tılsımlı sözler söylenir. Yumurtanın beyazı erkeği sarısı ise kadını temsil eder. Yumurtanın sarısı güneş alan yerde beyazı ise karanlık bir yerde saklanır.

Yumurta Büyüsü Nasıl Etki Eder
Bu şekilde hazırlanan büyüde Gece ile gündüz aradında zıtlık var ise yumurta büyüsü yapılan kişilerde de ayrılık saglanır
Yumurta büyüsü kişileri o kadar derinden etkiler ki şahıs daha 1 ay dolmadan çok farklı duygular hissetmeye başlar.

Bu büyünün etkisi ile “daha önce nefret ettiği kişiye aşık olan insanlara” ya da “daha önce canından çok sevdiği kişiye düşman kesilen şahıslara” rastlamak mümkündür.

Toprağa Gömülen Yumurta Büyüsü
Yumurtanın üzerine bazı vefler,tılsımlar ve ayrılması veya birleşmesi istenen kişilerin isimleri yazılır ve toprağa gömülür.

Yumurta Büyüsü Nasıl Bozulur 
Kara büyü sınıfında olduğu için bozulması zor bir büyüdür. etkili ve en güvenilir büyü bozma yolu dua okuyarak büyünün tesirini ortadan kaldırmaya çalışmaktır.

Evde Kırılmamış Yumurta Bulmak
sevdiğiniz kişiyle aranıza bir soğukluk oluşup, herhangi bir sebep yokken kavga etmeye başladıysanız ve ayrılma noktasına geldiyseniz yumurta büyüsüne maruz kalmış olabilirsiniz.

Bu konuda Medyum Hafize Hoca'dan daha ayrıntılı bilgi almak ve işlem yaptırmak için arayın : 0505 070 73 34

1 YORUM

  1. Üç çocukla beni terkeden eşim için İstanbulun en iyi hocalarından En iyi medyum hafize hocaya yumurta büyüsü yaptırdım. 9 gün sonra eşim eve geldi öyle pişman ve mahçup ki anlatamam. Bunlar hepsi hafize hocamın sayesinde oldu. Bence en etkili ve en iyi hoca hafize hocadır. Sizlerde Arayın işlem yaptırın pişman olmazsınız

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here