Vefk İlmi Nedir?

0
1265

Vefk kelime anlamı; uygun gelme, uyma muvafık olma, işi iyi gitme. Dinimizde vefk en tesirli dua demektir.
Tesadüf; rast gelme, kendiliğinden olma, tedbirsiz meydana gelme.
Vefk kökünden gelen tevafuk kelimesi vardır.
Tevafuk; birbirine uygunluk, muvafık olma, nizamlanmış biçimde birbirine uygun olmak.
Tesadüf; rast gelme, kendiliğinden olma, tedbirsiz meydana gelme.

vefk ayrıca muvafık kelimesinin kökü, aynı zamanda uygunluk, uygun düşme, gelme anlamlarına da gelir.

Vefk Nasıl Yapılır

Vefk; bir PROBLEMİN DÜZELMESİ için ya da HEDEFLENEN BİR MENFAATE ULAŞABİLMEK için gerekli enerjinin diğer bir noktaya transferini, ruhani varlıklar aracılığıyla mümkün kılan, kişiye özel en tesirli dua hazırlama şeklidir.Vefk’in iş görenleri “hadim”leri vardır ve her yıldıza sufli ve ulvî olmak üzere bir görevli tayin edilmiştir. Vefkin çalışması için zor şart ve kurallar vardır. Bunlar rastgele çizilmekle harekete geçmezler, bir dizi hesap gerektirir.
Ayetlerden ve Allah’ın isimlerinden yapılan vefklerin (tılsım, tesirli dua) şifalı olduğuna inanıyoruz. Vefkler, belli yazım kuralı olan ve belirli ayatlerin, isimlerin belirli oranlarda yazılarak veya okunarak işlendiği bir (dua) metodudur.
söz konusu vefkin yazılması, zikrinin çekilmesi ve duasının okunması, amacına göre o vefkin ulvi veya süflü varlıklarını harekete geçiren yazılı bir emir gibidir. Onun içinse tam bir itikatla uygulanmasında fayda vardır.

Vefk ilminin dikkat ve özenle yapılması ve uygulanması gerekmektedir. Vefk hazırlayacak olan kişinin kişisel güçlere sahip olması gerekmektedir. Herkes vefk hazırlayamaz ve herkes vefk bozamaz bu uygulama oldukça zordur. Yanlış ve uzman olmayan tarafından hazırlanan vefkler yarar yerine zarar verirler.

Vefk’in içerisin’de ayetler,dualar ve allah’ın isimleri gibi şeyler olduğu için vefk belden aşağıda taşınmamalıdır. Vefk ile büyünün herhangi bir bağlantısı bulunmamaktadır. Hazırlanan vefkler kaderi hiçbir şekilde değiştiremez. Düzgün ve doğru şekilde hazırlanmış vefkler kesin sonuçlar verirler. Vefklerin etkisi vefk hazırlanmaya başladığı andan itibaren etkisini göstermeye başlamaktadır.

Vefk çeşitleri

AŞK VEFKİ
SEVGİ VEFKİ
EVLİLİK VEFKİ
BAĞLAMA VEFKİ
MUHABBET VEFKİ
İLGİ ve ALAKA VEFKİ
SEMPATİ VEFKİ
ŞİRİNLİK VEFKİ
ŞİFA VEFKİ
BEREKET ve RIZK VEFKİ
NAZAR VEFKİ
BARIŞMA ve BARIŞTIRMA VEFKİ
GERİ GETİRME VEFKİ
KISMET AÇMA VEFKİ
ÖZEL ve KİŞİSEL VEFK
GENEL VEFK
SOĞUTMA ve SOĞUMA VEFKİ
MÜŞTERİ VEFKİ
KORUYUCU ve KORUMA VEFKİ
BÜYÜ BOZMA VEFKİ
BÜYÜ ETKİLERİNDEN KORUNMA VEFKİ ve MEDYUM

Aşk Vefki Duası
Sevdiği kişiye kavuşmanın yanı sıra sevdiği kişinin, birlikte olduğu kişinin kendisine daha da bağlanmasını sağlamak için de aşk vefkleri yapılabilmektedir.
Medyum tarafından uygulaması yapılan aşk vefkleri ile sevdiğine kavuşamayan ya da eşinin, sevgilisinin gözü dışarıda olan kişilerin evlerine, sevgililerine daha büyük bir aşk ile bağlanmasını da sağlamaktadır.
Aşk vefkinin bir çok çeşidi vardır. Bunların içinde en etkili olanı ya cami esmasıyla yapılan vefklerdir. Aşk vefki hazırlayacak kimse kesinlikle arapça ve ebced hesabı bilmelidir. Aksi halde vefk hazırlanırken hata yapılır bu nedenle de gaye hasıl olmaz. Her vefkte olduğu gibi aşk vefki hazırlanırken de dikkat edilmesi gereken önemli hususlar vardır.

Aşk vefki nasıl etki eder

Vefkin görevlisi olan bedensiz varlık, vefk yapılan kişininin hislerine etki eder. Vefk yapılan kişini kalbine, vicdanına ve beynine hükmeder. Onun size karşı özlem duyması, ayrıldığı için pişman olması ve siz olmadan yapamayacağı gibi düşünceleri onun bilinç altına yerleştirir. Bu durumda karşı tarafta ruhsal bir sıkıntı yaratır, sizi aramak, size geri dönmek ister. Elinde olmadan sizi düşünür.

Aşk vefki kaç günde etki eder

Aşk vefki şartlarına riayet edilerek abdestli olarak tam bir itikat ile gerekli malzemelerle yazıldığı takdirde vefki üzerinde taşımaya başladığı andan itibaren aşk vefki etki eder.

Aşk vefki yaptırmak günah mı

Çiftler arasında ki uyumu, sevgiyi, sağlama amacı sağlayan son derece etkili bir uygulama olan aşk vefki toplumumuzda her nekadar büyü ismini taşısada aşk vefki büyü değildir aşk vefki dinimizde bir sakıncası yoktur Herhangi bir sebepten dolayı sevdiği kendisinden soğumuş veya karşılıksız sevgisi sebebiyle huzursuz olup acı çeken kimselerin ve üçünkü kişiler sebebiyle eşiyle veya sevgilisiyle arası bozulan kimselerin aşk vefki yaptırması günah değildir çünkü insanları birbirine sevdirip kavuşturup mutlu bir hayata yönlendirir.
Arada ki problemlerin kalkması için yapılacak vefkte çekilecek zikir ve dua vardır.
Özetle Vefk kendi başına yapılamaz hatta çoğu hocalar bile vefk yazamaz.
sizde tecrübeli
her çeşit vefk hazırlama konusunda uzman medyum hafize hoca’mızla irtibata geçerek istediğiniz vefleri hazırlatabilirsiniz.
Her konuda medyum hocaya danışabilirsiniz.

Bu konuda Medyum Hafize Hoca'dan daha ayrıntılı bilgi almak ve işlem yaptırmak için arayın : 0505 070 73 34

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here