Soğutma Duası

1
3739

Kötü İnsanları Uzaklaştırma ve Soğutma Duası Bir insanı kendinden uzaklaştırmak ve soğutmak son dönemlerde ihtiyaç duyulan dualar arasında yer alır. Çevremizde bulunan bir kişiyi, birisini, erkeği, sevgiliyi ya da eşini uzaklaştırmak isteyen birçok kişi bulunur. Bunun en önemli sebebi de bizlere verdikleri zararlardır. Uzaklaştırma ve soğutma için yapılacak olan dua için üç ayrı bölüm bulunur. Soğutma duası için ilk olarak besmele çekilir,

Soğutma Duası, Kişinin her konuda olduğu gibi, kendisine yaklaşmasın istemediği kişiyi uzaklaştırmak içinde dua ile Allah’tan yardım istemesi gerekir. Çünkü dua müminin en güçlü silahıdır. Bazı kimseler vardır ki, kişi onda sevgi değil bir saplantı halini almıştır. Böyle duruma maruz kalan kişinin evliliği zarara uğrayabilir. Bu soğutma duası ile istemediğiniz kişi sizden soğur

Yapılacak olan dua uygulamasının detaylı şekilde yapılması, duaların en doğru şekilde okunması, iyi niyet çerçevesinde ve kapsamında yapılması gerekir

Soğutma Duası Etkili

Soğutmak kendinden ayırmak sorunları çözmek gibi etkili çalışmaların bileşimi sonucunda dilek sahibi olan insanların bu yönde olan istekleri Allah’ın izniyle sonuçlara götürür. İki kişiyi soğutma duası Çoğu insan bir çok problem karşısında tek başına mücadele edemez ve bu gibi durumlarda gerçek anlamda bir ilim sahibi hoca veya medyumun sizi aydınlatmasını dilersiniz. Kendinizden soğutmak için ayrılmak için çok güçlü tılsım ve dualar vardır.Yapılacak olan dua uygulamasının detaylı şekilde yapılması, duaların en doğru şekilde okunması, iyi niyet çerçevesinde ve kapsamında yapılması gerekir. Evli olan çiftlerde araya giren üçüncü bir kadın dolayısıyla erkeği başka kadınlardan soğutma duası yapılmaktadır. Yine evli çiftlerde ailevi huzursuzluktan dolayı aileden soğutma duası

Yapılacak olan dua uygulamasının detaylı şekilde yapılması, duaların en doğru şekilde okunması, iyi niyet çerçevesinde ve kapsamında yapılması gerekir.

İki kişinin birbirinden soğuması için dua Yapılması istenilen soğutma duası sonrası birileri sevineceği gibi birileri de haliyle üzülecektir. Bu sebep ile soğutma duası yaptırmak isteyen kişinin karar vermesinden önce çok iyi düşünmesi ve en doğru kararı vermesi gerekli olduğu hatırlatılır. Bir insanı başka bir insandan ayırmak soğutmak amaçlı medyum ve hocalar tarafından yapılan birçok büyü çeşidi vardır. Burada önemli olan en hassas nokta büyü yaptırma tercihinde olan kişinin taleplerinin iyi anlaşılması ve buna göre değerlendirilmesi gerekir. Zira amaç sadece insanı bir insanı başka bir insandan soğutmak ise kullanılacak yöntem farklı iken bunun yanında farklı ilave istekler olması durumunda yöntemler değişebilir ve çeşitlenebilir. Sonuç olarak soğutma ile amaç kişinin birliktelik yaşadığı kişiden soğuması ve duayı okuyan  kişiye yönelmesini sağlamaktır. İki kişinin arasını soğutmak için dua Genel olarak bakılınca işlemlerin çoğu büyü adı altında yapılır ancak gerçek anlamda büyü yapımı kolay olmayan ve doğru olmayan çalışmalar arasındadır. Rahmani olarak yapılan etkili çalışmalar bu yönde size daha çok yardımcı olacak istediğinize ulaşma yolunda daha hızlı hareket etmenize vesile olacaktır. Çünkü büyü yapımında cinler kullanılmaktadır. Yapan kişi en ufak bir hatasında şeytani varlıkları size musallat edebilir. Ve hayatınız daha kötü konumlara gelebilir ve zarar görebilirsiniz.

Uzaklaştırma duası büyü niteliğinde değildir. Bu uygulamanın kişinin kendisini korumak ve çevresindekileri korumak amacı ile yapılması oldukça uygundur. Duayı yapacak olan kişilerinde bu detayı bilerek hareket etmesi önemlidir. Yapılacak olan uygulamanın detaylı şekilde yapılması, duaların doğru şekilde okunması, iyi niyet çerçevesinden yapılması gerekir. Bu dua insanları birbirinden ayırmak adına da yapılır. Bu kötü niyet çerçevesinde ya da iyi niyet çerçevesinde olabilir.

Soğutma Duası Etkileri

Özellikle evli olan kişiler eşlerinin kendilerini aldatması sonucu da yapmaktadır. Yapılan dua sonucunda eşini aldatan erkekler aldattığı kadından soğumaya başlar. Bu soğuma sonucunda eşine ve ailesine geri döner. Eşlerin evliliğini kurtarma açısından sık şekilde tercih edilir. Soğutma duasına maruz kalan kişiler karşısında olan kişiye karşı manevi açıdan ve cinsel açıdan soğur. Onunla beraber olmak istemez ve onunla duygusal anlamda bir şeyler de yaşamak istemez. Yaşanan bir ilişkide fazlasıyla baskın olan erkekler ya da sevilen kişilerin evli olduğunu sonradan öğrenen kişiler bu tarz erkeklerden sorun yaşamadan uzaklaşmak ister. Bunun içinde soğutma büyüsünü tercih eder. Duanın detaylı bir şekilde yapılmasından sonra erkek günden güne kadından uzaklaşmaya ve soğumaya başlar. Buz gibi soğuyan erkeğin davranışları da ilgisizleşmeye başlayacaktır. Bu duanın okunmasından sonra sabır ile belirtileri ve etkileri beklemek gerekir.Bir kadın istemediği halde onu rahatsız eden ya da laf atan kişilerin çevrenizde bulunmasından kaynaklı olarak onun sorun yaratmadan uzaklaşmasını sağlamak içinde yapılır. Kendinden soğutma adına yapılacak olan duada boşanma kararı da alınır. Kısa süre içinde alınan bir karar haline dönüşür. Bu duanın iyi niyet ile okunması ile soğutma yapmak istediğiniz her kişiden hızlı bir biçimde uzaklaşabilirsiniz. Erkek ya da kadın fark etmeden etkilerini gösterir. Etkiler kişiden kişiye değişkenlik gösterse de uzaklaşa en belirgin olanıdır. Özellikle evli olan çiftlerde cinsel soğuma da kısa süre içinde yaşanır. Özellikle çiftler yan yana durmak istemezler. Yaptıkları her davranış birbirine batar hale gelir. Özellikle evli olan çiftlerin çocukları olsa bile evlilikleri kurtulmaz. İşlemlerin sonunda mutlaka boşanma gerçekleşir. Çocuklar bile bu evliliği kurtarma konusunda gerekli önemi taşımaz

Soğutma konusunda yapılan çok etkili tılsımlı dualar vardır. Çoğu insanın bu konudaki sorunlarını gidermek için kendinden soğutmak uzaklaştırmak gibi problemlerini girmeye çalışır. İnsan oğlu için iyi şeylerde kötü şeylerde hayatımızda olabilmektedir. Birini kendinden soğutmak için yapılan dualar vardır. Büyü çalışmaları haram kılınmıştır dolayısı ile büyü iyi bile olsa yapılması uygun olamaz. Kişi veya kişilerin aralarında soğukluk olması için bu dua … kere okunur. Daha önceden denenmiş etkili işlemlerdir. Okunacak duası da şu şekildedir.

Kale Haze Firaku Beyni Ve Beynek.
Güzelce bir abdest alındıktan sonra kıbleye karşı oturulur.
Soğutma Duası Kaç Kere Okunur
Bu dua 1378 defa başka bir işle meşgul olmadan okunur. Sayının ne bir eksik, ne de bir fazla olmamasına dikkat edilmelidir. Daha sonra tam bir teslimiyet ile sizden soğumasını istediğiniz kişinin adını söyleyerek dua edilir… Allah (C.C) izni ile duanız kabul olacaktır.
Sevdiğin Kişiyi Başka Kızlardan Veya Erkeklerden soğutmak için ise şöyle dua edilir:
Allahümme Alna Lena Ferata… Allahümmec Elha Lena Ecren Ve Zuhra. Allahummec Elha Lena Şafiaten Ve Müşfaten…
Soğutma duası nasıl okunur :
Bu dua seher vaktinde abdestli olarak ve kıbleye dönük bir vaziyette 107 defa okunur. Bu uygulamaya muradımız hasıl oluncaya kadar devam edilir.
 Soğutma Duası Yapmak Günah mı?
Güzel dinimizde dua etmek en önemli ibadetlerden bir tanesidir.
Dua ederken birinin kendisinin sevmesi için veya kendisinden soğuması için edilen duanın hayırlı olup olmadığı çok önemlidir. Yani evli olan bir kişinin eşinden başka birinin onu sevmesi için edeceği dua kabul olunur mu bilinmez ama allah (C.C) hoşuna gitmez. Kısacası bu şekilde dua edilmesi caiz değildir. Diğer bir yönü ile bakacak olursak iki karı kocanın bir birinden soğuması için edilen dua da hayırlı bir iş değildir. Yüce Allah kendisine nikah gibi çok önemli bir kurumun yıkılmasına neden olacak bir konu da dua edilmesinden hoşlanmaz. Fakat bu konu da kişi veya duruma göre değişiklik gösterir. Eşlerden biri seviyor diğeri sevmiyorsa, seven eş sürekli mutsuz olacaktır. Bu durumu bilen yakınları ona acı veren sevgiden kurtulması sebebi ile dua etmelerinde bir sakınca yoktur.

Bu konuda Medyum Hafize Hoca'dan daha ayrıntılı bilgi almak ve işlem yaptırmak için arayın : 0505 070 73 34

1 YORUM

  1. İş yerinde ki arkadaşım patronla arası gayet iyi olduğu için beni işten kovdurmak için çabaliyordu bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine ünlü bayan medyum hafize hocamı aradım soğutma büyüsü yaptırdım 10 günde sonuç aldım arkadaşımla patronun arası açıldı nihayet gercek yüzünü herkes gördü. Bende terfi aldım hafize hocadan olmasa ekmeğimden olacaktım. Çok tesekkürler hocam..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here