Şirinlik Duası

0
3953

Şirinlik Duası

Şirinlik duası sevgilinin veya eşin gözüne şirin görünmek için duadır. Şirinlik duası ile sevgilinizin gözüne güzel görünerek onu kendinize bağlayabilir ve ilgisini arttırabilirsiniz. Şirinlik duası okuyanlar sevdiği kişiyi kendine aşık edebilir. Bir nevi aşk duası bağlama duası gurubuna girer.

Şirinlik duası ikiye ayrılır; Kuranda şirinlik duası ve şirinlik duası esmaül hüsna

Şirinlik duası suya okunduğu zaman etkisini daha fazla gösterir. Bu duaya suya okunan şirinlik duası denilebilir. Şirinlik duası günah mı diye soranlar olabiliyor. Şirinlik duası kötü amaçla yapılan bir dua olmadığı için günah değildir. Şirinlik duası toplum arasında dikkat çekmek herkes tarafından beğenilmek bakışları üzerinde toplamak ve sevilmek niyetiyle yapılan çok kıymetli bir duadır.

Şirinlik duası kısmet açma duasıda denilebilir. Çünkü bu duayı uygulayan okumaya devam eden kişiler gönüllere ve gözlere sevimli, güzel geldiği için eğer bekâr ise kısa süre içerisinde hayırlı bir evlilik yapmak nasip olur.

Şirin görünmek için dua haricinde bazı şirinlik vefki ve şirinlik tılsımı hazırlanarak aynı sonuca ulaşmak mümkün. Şirinlik vefki vefk yazan kişiler tarafından özen ve titizlikle hazırlandığı takdirde en kısa sürede etkisini göstermeye başlar. Şirinlik vefki veya şirinlik duasıyla eşinizin, sevgilinizin, ailenizin, arkadaşlarınızın gözüne şirin görünerek sevgilerini arttırabilirsiniz.

Şirinlik Duası Denenmiş

Bismillahirrahmanirrahiym.

Ve darebe lenâ meselen ve nesiye halkahu, kâle men yuhyil izâme ve hiye remîm.

Kul yuhyîhellezî enşeehâ evvele merretin, ve huve bi kulli halkın alîm. (Yasin 78/79)

Şirinlik Duası Nasıl Okunur ?
Kur’anda şirinlik duasını yatsıyla sabah ezanı arasında ki vakitte bir bardak su içerisine 7 gün boyunca günlük 41 defa okunur ve suya üflenir. Bu su yüze sürülür.

Etiketler: Şirinlik duası kısa, şirinlik duası en etkili, şirinlik duası nihat hatipoğlu

Bu konuda Medyum Hafize Hoca'dan daha ayrıntılı bilgi almak ve işlem yaptırmak için arayın : 0505 070 73 34

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here