Sevdiğinin Rüyasına Girmek İçin Dua

1
5660

Aşıklar, sevdiğinin rüyasına girmek için dua arar. çünkü kendisini sevgilisine hatırlatmak ister. kendisine küsmüş olan sevgilisini yumuşatmak ister.
Ben de, sevdiğinin rüyasına girmek için dua arayan insanlara muazzam etkili bir dua aktarmak istedim.

Sevdiğinin rüyasına girmek için dua tavsiye ettiğim kişilerden olumlu sonuç aldıklarına dair, geri dönüşler olduğunu belirtmek isterim.

Sevdiğinin rüyasına girmek için dua yapmak için dikkat edilmesi gereken bazı hususlar var.

Duayı uygulamadan önce iyice konsantre olunması gerekir.
mümkün olduğu kadar sessiz bir ortamda
gece uyumadan önce ilk önce niyetinizi yapın ve iyice yoğunlaşarak, sevdiğiniz kişiyi düşünerek veya resmine bakarak Akaddu nevme duasını okuyun;
Akaddu nevme (sevdiğinin ismi) binti (sevdiğinin annesinin ismi) ala mehabbeti (kendi ismin) bin (annenin ismi) muhabbeti ve aşki bir hürmetis suretil fatiha” diyerek üç defa okunur ardından 33 kere Fatiha suresi okunursa Allah’ın izi ile sevdiğiniz kişi, sizi rüyasında görür.

Sevdiğinin rüyasına girmek İçin esma bunun için Allahu Teala’ nın Yâ Musavvîr ism-i şerîfi, 336 kere okunur. Sevilen kişinin şekli gözünde canlandırarak, gece saatinde okunur ise, sevdiğin kişi seni rüyasında görür.

sevdiğinin rüyasına girmek için dua çok etkili olup sevdiğini rüyada celb edildiği defalarca tecrübe edilmiştir. Duanın etkilisinden şüphe etmemelisiniz.

Sevdiğinin rüyasına girmek için dua kaç gün okunur?

Sevdiğinin rüyasına girmek için dua en az 3 veya 7 gün okunur.

Bu konuda Medyum Hafize Hoca'dan daha ayrıntılı bilgi almak ve işlem yaptırmak için arayın : 0505 070 73 34

1 YORUM

  1. Arkadaşlar sevgilimden ayrılmıştım dua araştırırken hafize hocanın sitesini gördüm bu duayı okudum bir hafta kadar, bir hafta sonra sevdiğim beni aradı rüyasından gördüğünü söyledi. Hafize hocayı arayıp teşekkür ettim ayrıca sevdiğimin bana bağlanması için işlem yaptırmaya başladım. Çok ilgili bir hoca iyiki tanıdım çok memnunum

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here