Sevdiğinin araması için dua| Sevgiliyi geri getirme duası

3
22027

Sevdiğinin araması için dua

Eski sevgiliniz veya şuanki sevgiliniz nerde olursa olsun size ne kadar uzakta olursa olsun sizi arayıp sizi düşünmesini sağlamak için bugün sizler ile paylaşıcağımz dua adım adım uygulayabilirsiniz. Bu dua halk arasında hemen arasın duası olarakta geçer.

Sevdiğinin araması için dua hemen arasın duası
Bu duada, Allah’ın esma-yı hüsnası (güzel isimleri) içerisinde özellikle iki ismini belli sayılarda okuyacağız: Ya Fettah ve Ya Vedûd isimlerini.

Bilindiği gibi Allah’ın 99 esmasından biri olan “Ya Fettah” kapıları açan, zorlukları ve engelleri fetheden, yolları açan gibi anlamlara gelir. Yine Allah’ın güzel isimlerinden biri olan “Ya Vedûd” da sevgi, aşk ve sevda, muhabbet ve sevecenlik gibi anlamlara gelir. Amacımız açısından düşünecek olursak (amacının sevdiğinin araması olduğunu hatırlayalım) bu isimlerin ne kadar etkili olduğunu kavramış oluruz.

Şimdi sevdiğinin araması için duanın uygulama aşamalarını birlikte görelim:

Sevdiğinin Araması İçin Duanın okuma formülleri

Tüm dualar da olduğu gibi sevdiğinin araması için duada da evvela, ruhsal ve bedensel temizlik, ilk şarttır. Bedensel temizlik adına abdestin, ruhsal temizlik adına da namazın önemini hatırlayalım. Öyleyse bu duada da öncelikle abdest alıp sonrasında iki veya dört rekatlık nafile namazı kılmamız gerekiyor.

Abdestli ilgili şunu belirtmeliyim ki gusül abdesti alma olanağın varsa, daha faziletli ve temizlik açısından daha faydalı olacaktır. Namaz için de iki veya dört rekatlık bir nafile namaz kılmalısın.

Abdest ve namaz akabinde ellerini gökyüzüne açıp hafif bir sesle (mırıldanarak) 99 defa Ya Fettah esmasını, hemen ardından da 99 defa Ya Vedûd esmasını okuman gerekiyor.

Burada, önce Ya Fettah’ın ardından da Ya Vedûd’un okunmasının hikmeti şudur: Önce, aradaki engellerin kaldırılması sonrasında da sevgilinin kalbinin sana karşı sevgi ve muhabbet ile dolması umulur.

Sevdiğinin araması için duanın tamamlanması için bu esmalar 99’ar kez okunduktan sonra şu dua1defa okunur:

“Allah’ım, yücelerden yücesin, kimse bilmez nicesin. Sen mevcudiyetiyle malum, mahiyetiyle meçhul olan Yüceler Yücesi’sin. Biliyorum ki senin bir kez “Ol!” demenle oldu bütün varlık alemi. Bütün varlıklar, varlıklarını Sana borçlular. Sen, istediğini istediğin anda yapmaya güç yetiren yegane Kudret Sahibi’sin. Şu garip kulun senden, filancanın (sevgilinin ismi) beni özleyip hemen araması için duada bulunuyor. Varlığının ve birliğinin hürmetine beni geri çevirme. Beni, içimdeki aşk ateşinin kavurucu yangınıyla baş başa bırakma.”

193-) Sevdiğinizin Araması İçin Çok Tesirli Dua..

Okuyanlar okuduktan sonra bir saat içinde arandıklarını belirtiyorlar çok tesirli denilmekte, sevdiği ile dargın olanlar, aramasını isteyenler okuyabilir. Açık günde Müşteri gezegeninin saatinde okursanız etkisini daha kısa sürede görebilirsiniz.

*** BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM ALLAHÜMME SALLİ ALA SEYYİDİNE MUHAMMEDİN NÛRİZ-ZÂTİ VE SIRRIŞ-ŞERRİ Fİ CEMİIL ESMAİ VES-SIFÂTİ VE ALA ALİHİ VE SAHBİHİ VE SELLİM.*** 100 defa okunacak bu dua…

• hemen arasın duası
• sevdiğinin araması için dua
• araması için dua
• Küs olan sevgilimin hemen araması için dua
• sevdiğinin araması için dua denenmiş
• sevdiğinin seni hemen araması için dua
• sevgilinin araması için zikir
• birinin seni araması için dua
• sevdiğim beni arasın duası
• birinin araması için dua
• Ayrıldığım sevgilimin beni araması için dua
Etiketler: Birinin seni düşünmesi için dua, düşünerek aşık etme, sevdigim arasın duası, sevdiğin insanın sana aşık olması için dua, sevdiğin kişinin sana gelmesi için dua, sevdiğin seni hemen arasın, sevdiğinin rüyasına girip celbetmek dua, sevgilinin pişman olup araması için dua, sevgilinin özleyip araması için dua, sevgilinin seni özleyip araması için dua, sevgilinin sürekli araması için dua, ayrıldığın sevgilinin seni özlemesi ve araması için dua, küs oldugum sevgilimin hemen araması için dua
Sevdiginin seni araması için zikir

Bu konuda Medyum Hafize Hoca'dan daha ayrıntılı bilgi almak ve işlem yaptırmak için arayın : 0505 070 73 34

3 YORUMLAR

  1. Erkek arkadaşımla tartışı beni herşekilde engelledi hiç bir şekilde konuşamıyordum
    Dua araştırırken bu siteyi gördüm hafize hocayla görüştüm bana bazı dualar okutturdu ertesi gün erkek arkadaşım beni arayıp özür diledi. Çok mutlu oldum. Bir kez daha hafize hocama teşekkür ediyorum

  2. Merhaba bende 2 ay önce beni terkeden sevgilim için hafize hocamla geri getirme işlemi yaptırdım 3. gün beni aradı. inanamadım bu nasıl bir ilim nasıl bir güç hafize hocadan çok memnun kaldım hepinize tavsiye ediyorum. İşinde bir numara..

  3. 3 yıl önce ayrıldığım sevgilim son bir ay devamlı aklımdaydı bir arkadaşımın tavsiyesiyle hafize hocami aradım o kadar pozitif bir insan ki konuşmasına hayran kaldım vakit kaybetmeden dualara başladık yaklaşık iki hafta sonra eski erkek arkadaşım beni aradı beni özlediğini benden ayrıldığı için pişman olduğunu söyledi inanın çok şaşırdım ve bir aylık çalışma süresinin sonunda tekrar bir araya geldik hafize hocamın duaları gerçekten çok tesirli çalışmanızı tavsiye ediyorum

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here