Sevdiğini Geri Getirme Duası

1
1388

Öncelikle eski  sevgilinle nasıl ayrıldın. Eğer aldatma sonucu bir ayrılık ise kesinlikle böyle bir tekrar beraberlik  isteği içine girmeni istemiyorum. Çünkü aldatma  sonucunu ikimizin de bildiği gibi sana bir takım haksızlıklar etmiştir. Bu haksızlıklara rağmen tekrar beraber olman hiç doğru olmayacaktır. Çünkü belli bir zaman içerisinde böyle bir hata yapan kişi tekrar aynı hatayı yapma olasılığı oldukça yüksektir. tartışmanın Ya da ayrılığımızın nedeni aldatma değil de ufak tefek gereksiz tartışmalardan dolayı ortaya çıkmış ise sevdiğini geri getirme duasıuygulayabilirsiniz. Birde sevgilinin sana karşı eskisi gibi var olan aşkı hisset demiyorsan  ilişki tazele istiyorsan  sana özel çok güzel bir sürprizim var bu sürprizi yazımın sonunda vereceğim.

Sevdiğini geri getirme duası ne kadar etkili

Sevdiğini geri getirme duası etkisinin en büyük sağlayıcısı sizsiniz. Eğer ki kişi bu duaya gerçekten inanmayarak ve hissetmeyecek okursa gerçekleşme olasılığı oldukça düşecektir. Eski sevgilinizi ne kadar çok geri kazanmak istiyorsanız o kadar çok vereceğim duayı etkili bir şekilde okumanız gerekiyor. Ve en önemlisi de sabırlı olmalısınız. Burada sabır çok ön planda. Çünkü bekleme süreci olacak yaklaşık 1 ay civarı etki ancak o zaman görebilirsiniz. Bundan dolayı sevdiğini geri getirme duası defalarca okunacak ve çok sabırlı olmanız gerekecek.

Eminim kendinize şu soruyu soruyorsunuzdur daha çabuk etki gösterir bilen bir dua var mı? Bu konu için sana yazımız sonunda kısa bir tavsiyede bulunacağım. Mümkün olup olmayacağını o zaman kendin karar vereceksin. Duanın gerçekleşme süreçleri genellikle uzundur. Ve kişi ne kadar o duayı isteksiz ve inançsız bir şekilde okur ise gerçekleşmesi pek mümkün olmayacaktır.

Çünkü bu dua da inanç çok önemlidir. Eski sevgilinizi geri getirme duası okurken sevgilinizi ne kadar çok geri dönmesini istediğinizi düşüncelerinizi dile getirin. Son olarak da vereceğim duanın tesiri Nihat Hatipoğlu tarafından tavsiye edilmekte kaynak olarak ondan yararlandık.

Eski Sevgiliyi Geri Getirme Duası

Eski sevgiliyi geri kazanma duası ((Yâ Allah – Yâ Rahman – Yâ Rahîm – Yâ Kavî – Yâ Kâdir)) Unutmayın ki bu bir duadır. Herhangi bir büyü değildir. Bundan dolayı siz bu duayı okuyarak aslında bir istekte buluyorsunuz. İsteğinizin yüzde yüz gerçekleşme olasılığı mümkün değildir. Çünkü bu duayı okuduktan sonra siz isteğinize bulunacaksınız. Ve eğer ki  eski sevgiliniz size dönme konusunda çok ama çok ısrarcı ise bir daha görüşmek istemiyorsa maalesef ki bu dua etkili olmayacaktır.

Çünkü bu duayı  okuyarak kimsenin bireysel özgürlüğüne zihinsel ve düşünsel özgürlüğüne asla kesin komutlar veremezsiniz. Sadece onu hatırlatmalar ve çağrış tırmalar yaparsınız. Onun kendinizi özlemesini sağlayabilirsiniz. Eski sevdiğini geri getirme duası aslında bir dilek duasıdır. Normal dualardan farklı olmasının tek nedeni çok etkili olmasıdır.

Dua okumadan önce harfiyen uygulamanız gereken bir takım maddeler var. Duanın etkisini  yükseltecek maddeler. Nasıl ki her şeyin bir rutin uygulaması varsa bunun da kendine göre bir rutin uygulaması bulunmakta. Duayı soldan sağa olmak üzere okumalısınız. Biraz sağıdan okuyum biraz ortadan okuyayım diye bir düşünce içine girmemelisiniz. bunu söyle düşünün Bu dua bir şifreleme türü şifreyi doğru girmek çok önemli aksi halde mesajınız istenilen yere iletilemez.

sevdiğini geri getirme duasını soldan sağa doğru okuyoruz. Bunun haricinde bu duayı tamı tamına 70 kez okumalısınız. 70 kere okuduktan sonra isteğinizi belirtiyorsunuz. İsteğiniz eski sevgiliniz ile tekrardan mutlu bir şekilde bir araya gelmek. Yapacağınız işlem sadece bu kadar. Bu duayı defalarca kez okuyabilirsin ve sadece eski sevgilini geri getirmek için değil. Farklı amaçlar içinde kullanabilirsin. Çok etkili bir dua olduğunu söylemek istiyorum. Umarım inşallah yaşamış olduğum kötü olaylardan sonra eski sevgilinle tekrardan kavuşarak bir araya  gelmeni diliyorum.

Eski Sevdiğini Geri Getirme Duası

Yukarıda bahsettiğim eski sevdiğini geri getirme duası en azından bir kereliğine olsun yapmanızı istiyorum. Bunun haricinde çok özel bir tavsiyede bulunacağım. Yazımın başında da bahsettiğim gibi daha hızlı çabuk bir yöntem var mı?  Böyle bir yöntem bulunmakta fakat genellikle bu tür dualar İnternet üzerinde yayımlanmamaktadır. Çünkü etkisi çok büyük dualardır. Bu bahsettiğim etkili duaları sevdiğini geri getirmek  içinde kullanabilirsin. Günlük yaşamında yaşamış olduğun bazı sorunların çözümlenmesi içinde kullanabilirsin.

Mesela eski sevgilinizin rüyasına girme duaları bulunmakta. Bu sayede onu tekrarlanacak bir şekilde onu kendinize hatırlatırsınız. Ama unutmayın ki bunlar bir duadır. Bir büyü değildir. Hiç kimse size yüzde yüz garanti veremez. Bu duaların garantileri her dağim sizsiniz. Ne kadar çok inanırsanız o kadar çok gerçekleşme olasılığını arttırırsınız. Eski sevdiğini geri getirme duaları ulaşmak için medyum

Bu konuda Medyum Hafize Hoca'dan daha ayrıntılı bilgi almak ve işlem yaptırmak için arayın : 0505 070 73 34

1 YORUM

  1. Kıbrısta yaşıyorum 1 yıl önce ayrıldığım sevgilimi unutamıyordum beni her taraftan engellediği icin sesine hasret kalmıştım. Bir kac tane medyum tarafından dolandırıldım. En son ünlü bayan medyumlardan hafize hocamla geri getirme işlemi yaptık 10 gün sonra beni aradı şok oldum bu kadar kısa sürede olacağına inanamıyordum. Hafize hoca sayesinde sevdiğim bana geri geldi sizde çalışın kesinlikle memnun kalacaksınız.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here