Sarımsak Büyüsü

1
2010

Sarımsak Büyüsü

Sarımsak Büyüsü Nedir Nasıl Yapılır, Nasıl Bozulur?İnanılmaz Etkili Sarımsak Büyüsü

bugün sizlere sarımsak büyüsü adlı tılsımın inanılmaz derecede etkili olmasının sebebi ve bu büyünün nasıl yapıldığı üzerinde duracağım.

Sarımsak Büyüsü Nedir Neden Yapılır?

Genelde kendisinden “ak büyü” olarak söz edilen sarımsak büyüsü, aşk ve muhabbet tılsımlarının en etkili olanlarındandır. Yani bu büyünün asıl amacı, herhangi bir şahsın kalbini kendine ram etmek ve o kişiyi aşık etmektir.

Kalbini kendine cezb edeceğin kişi, eski sevgilin de olabilir bir başka şahıs da olabilir; yani sarımsak büyüsünün aşk ve muhabbet etkisi, eski sevgilinin aşkla geri dönmesini de yeni bir kişiyi aşık etmeyi de temin eder.

Seven kişinin aşkı için savaşması ve aşkını ayakta tutabilmesi için yapması gereken bazı uygulamalar bulunmaktadır. Sarımsak büyüsü de bunlardan biridir.

Sarımsak Büyü nedir
Sarımsak büyüsü Nasıl Yapılır
Sarımsak büyüsü Nasıl Bozulur

Kişiler ne gibi durumlarda sarımsak büyüsü yaptırma ihtiyac duyarlar

Sarımsak büyüsü nedir Sorunun cevabı oldukça basittir. Kişi birisine çok büyük ilgi duyuyor, bu ilgiden karşı taraf haberdar değil veya hissetse dahi kişiye karşı ilgisiz kalmayı sürdürüyor. Bu gibi durumlarda sarımsak büyüsü yaptırmak kesinlikle dikkatini çekmek istenilen kişinin büyüyü yapan kişiye büyük bir ilgi duymasını sağlamaktadır. Bu ilgi zaman içerisinde büyüyü yapan kişiye aşık olmasını sağlayacaktır.

Sarımsak büyüsü nedir

Aşkın kişiler üzerinizdeki etkisi zaman kavramını dahi değiştirmektedir. Günlük olaylar artık kişinin ilgisini çekmez. Sıradan insanların sıradan yaşamlarının dışına çıkarak yeni bir hayata bakışla gözleri yaşama açılır. Aşkın mistik gücü kişilere eşsiz ve yüce bir değer kazandırır.

Sarımsak büyüsü ne kadar etkili

En etkili aşk büyüsü olan sarımsak büyüsü eskiler tarafından oldukça iddialı aşk büyüsü sarımsak büyüsü olarak bilinir. Sarımsak büyüsü aşk büyülerinin içinde en etkili olanı ve kesin sonuç verenidir fakat aşk için yapılan sarımsak büyüsünü çok az kişi bilmektedir.

Sarımsak büyüsü Nedir Nasıl Yapılır

Sarımsak büyüsünü yapmak için en uygun olan zaman güneş doğmadan önce ki on beş dakikalık olan zaman dilimdir. Sarımsak büyüsü uygulamasını yapmaya başlamadan önce kokusu oldukça baskın olan bir tütsü yakmak faydalı olacaktır.

Sarımsak büyüsü uygulamasında iri diş bir sarımsak alınır. Sarımsağın kabukları soyulduktan sonra bıçak yardımıyla dikkatlice ince ince kenarları kesilerek sivriltilir. İnceltilerek sivrileştirilen sarımsağın içersinde bulunan özsuyu çıkartılır. Emici özelliğe sahip olan temiz bir beyaz kâğıt alınır. Kâğıt seçilirken kâğıdın yağlı olmamasına özen gösterilmelidir. İnceltilmiş olan sarımsağın sivri kısmıyla kâğıda büyükçe bir daire çizilir.

Çizilen dairenin içerisine büyü yapılarak âşık edilmesi istenilen kişinin adı, annesinin adı ve aşık olması istenilen kişinin adı büyük ve okunaklı olacak şekilde yazılır. Ayşe kızı fatma aşkımdan yanıp tutuşsun gibi örneğin. Daha sonra bu yazılı olan kâğıt madeni bir tabak içine konarak yakılır. Kâğıdın her yeri tam kül olana kadar yakılır. Küller karıştırılarak toz haline getirilir.

Toz haline gelen küller büyü yapılan kişinin evinin kapı koluna, kapı eşikliğine, paspasının üzerine sürülmeli veya dökülmelidir. Bu uygulamanın amacı küllerin büyü yapılan kişiye ulaşmasıdır. Küller büyü yapılan kişiye ne kadar yakın olursa büyü o kadar hızlı etki eder. Tüm bu uygulamaların haricinde büyü yapılan kişiyle görüşme imkanı olur ve külü o kişinin yiyeceğinin tabağın altına veya içeceğinin bardağın altına sürülmesi ve hatta tokalaşma sırasında ele bulaştırılan külün büyü yapılan kişinin eline bulaştırılması büyünün en hızlı bir şekilde etki etmesini sağlayacaktır.

Sarımsak büyüsü Nasıl Bozulur

Büyü Bozmak için bir bardak su alınır. Aşağıda verilmiş olunan ayetleri ve sureleri sıra zincirinde okumaya devam edilir. Her okunan ayet ve sureler zaman zaman suya ve kişiye nefes edilir. Bu okunmuş olunan suyun önce bir kısmı içilir, geri kalan bir kısmıyla da eller, yüz ve vücudun belirli yerlerine sürülerek istifade edilmiş olunur. Bu uygulama her gün aksatılmadan 11 gün boyunca sabah namazının arkasından kişi kendisine veya büyü yapılmış olan kişiye uygulanır.

Her yapılan uygulama bir güne mahsus olmaktadır. Bir kere yapılan uygulama aynı gün uygulanmalıdır ve her gün için yeni okumalı uygulama tekrarlanmalıdır. Bu uygulama sonrasında kişinin üzerinde bulunan her türlü sihir, büyü ve nazar var ise hepsi yol olmuş olur. Suyun okuma uygulaması bittikten sonra bir adet kesme şeker kullanılmalıdır.

önce eüzü besmele çekilir 7 kere ayetel kürsi okunur.
7 kere Taha suresi ayet 67–68–69 *sayfa 317 bu ayette okunur.
3 kez inşirah suresi okunur
3 kez ihlâsı şerif okunur
3 kez Felak suresi okunur
3 kez nas suresi okunur
tekrar 7 kez ayetel kürsi okunur
7 fatiha yı şerif okunur
7 ihlâs suresi okunur.
tekrar 7 felak suresi okunur
tekrar 7 nas suresi okunur
Bu uygulama ile yola çıkan kişi arzu ettiği büyü bozma uygulamasıyla kendisinde bulunan şeyi gidermiş olur. Günümüzde sıkça tercih edildiğini ve gerçekten de etkili olduğunu bir kez daha belirtmekte fayda var.

Sarımsak Büyüsü Nedir, Sarımsak Büyüsü Ne Demektir, Sarımsak Büyüsü Neden Yapılır, Sarımsak Büyüsü Nasıl Yapılır, Sarımsak Büyüsünün Amacı Nedir, Sarımsak Büyüsü Kim Yapar, Sarımsak Büyüsü Bozulur mu, Sarımsak Büyüsü Nasıl Bozulur, Sarımsak Büyüsü Tutar mı, Sarımsak Büyüsü Nasıl Etki Eder, Sarımsak Büyüsü Nasıl Anlaşılır

Bu konuda Medyum Hafize Hoca'dan daha ayrıntılı bilgi almak ve işlem yaptırmak için arayın : 0505 070 73 34

1 YORUM

  1. Merhaba Ben bundan 1 ay önce hafize hocaya sarimsak büyüsü yaptırdım 2 haftada olumlu sonuç aldım. Hafize hocadan sonuç almamak imkansız gibi bir şeydir. Arayın görüşün pişman olmazsınız

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here