Şans Duası

0
3543

Şans Duası / Şans İçin En Etkili Dua

Şans Getiren Dua

Şanslı olmak kısmetin açılması yapılan, Şanslı uğurlu olmak, mevki, para mülk sahibi olmak için yapılan duaya şans ve bereket duası denir. Bu şans ve uğur getiren dua ile şanssızlıktan eser kalmayacak.

 

Şans Duası Arapça

” SÜMMES SEBİLA YESSERAHU ’’
(Abese suresi ayet/20)

Şans Duası Türkçe

Sümmes sebile yesserahu anlamı: O’na yolu kolaylaştırdı.

 

 

Denenmiş Şans Duası Nasıl Yapılır ?

Şansız olduğunu, işleri istendiği gibi gitmeyen, kısmetinin kapalı olup, bahtsız olduğunu düşünen kısmeti bağlanmış kişilerin şans, kısmet açılması her konuda başarılı olup, rızık ve servet sahibi olmak için günde 1001 adet okumayı adet edinmelidirler.

Şansız olduğunu, işleri istendiği gibi gitmeyen, kısmetinin kapalı olup, bahtsız olduğunu düşünen kısmeti bağlanmış kişiler için en etkili denenmiş şans duasıdır.

Şans Kapısını açan Şans duaları dışında şans tılsımı, para tılsımı ve şans vefki ile şanslı uğurlu ve bereketli bir insan olabilirsiniz.

Şans Tılsımı Nasıl Yapılır?

Şans tılsımı hazırlarken içerisinde şans açan esma ile hazırlandığı için etkisini arttırır. Şans ve para tılsımı üzerinizde olduğu müddetçe kısmeti açık şansı yaver giden bereketli insan haline geleceksiniz. Şans tılsımı hazırlatmak için hafize hocayla görüşebilirsiniz.

 

 

 

 

 

Etiketler: şans duası nihat hatipoğlu, şans için dua, şans oyunlarında kazanmak için dua, şans için tılsım, şans için okunacak dua, şans için en etkili dua, şans getiren dualar, şans ve uğur getiren dualar, uğur getiren dualar, şans açma duaları, şans ve kısmet duaları, şans kapılarını açan dualar, şans açan dua, insana şans getiren şeyler, şans getiren objeler, iyi şans getiren şeyler, şans getiren tılsımlar, şans getiren şeyler, şanslı olmak için okunacak dua, şanslı olmak için dua, çok şanslı olmak için dua, baht açıklığı için dua, sans is icin mucize dualarimiz şans artırmak için ne yapmalı, şans oyunları için tılsım

Bu konuda Medyum Hafize Hoca'dan daha ayrıntılı bilgi almak ve işlem yaptırmak için arayın : 0505 070 73 34

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here