Saç Büyüsü

1
1108

En Etkili Saç Büyüsü

Saç Teliyle Aşk Büyüsü / Saç Büyüsü Nedir ?
Aşık etmek, aşık olduğun kişiyi kendine bağlamak ve aşkından deli divane etmek için yapılan hem ak hemde kara büyü sınıfına giren etkili aşk büyülerinden biridir.

Saç Büyüsü Niçin Yapılır
Aşık olunan kişinin aynı seviyede aşık edilmesi, bedenen ve ruhen bağlanması deli divane olup, başka kimseyi gözü görmemesi için yapıldığı gibi birbirini seven bir arada olan iki kişiyi ayırmak içinde yapılabilir. Bu nedenle Saçla yapılan aşk büyüsü, saçla yapılan ayırma büyüsüde denilmiştir.

Saç Büyüsü Nasıl Yapılır ?
Saçla yapılan büyü çeşitleri şöyle ki
Sac buyusu 2 şekilde yapılır;
1. Taraklı saç büyüleri
2. Düğümlü saç büyüleri.
Taraklı saç büyüleri sıklıkla yahudiler tarafından yapılır. Saç teliyle aşk büyüsünde kadının veya erkeğin saç kılından bir tane alınarak siyah iplik yumağının içine konur. Bu yumağa bir tane tarak geçirilir. Bu taraklı yumak bir kapın içerisine konulara üzerine su dökülür ve 4 gün boyunca suyun içerisinde kalır her gece üzerine bir tutam tuz serpilir ve bu esnada büyüyü yapan medyum veya hoca 11 defa tılsımlı sözcükler söyler. 4.gün taraklı yumak sudan çıkartılır. Bir torbanın içerisine konur ve denize atılır.

Düğümlü saç telinde ise kadın ve erkeğin saçından 7 tel alınarak birbirine bağlanır bu esnada sac teline okunan dua ile bu saç kılı ateşte yakılır. Buna 7 tel saç büyüsü veya saç yakmak büyüsüde denilebilir.

7 adet saç teline düğüm yapmadan ya vedüd okunup ateşe atılmasıda çok güçlü anında tesir eden en etkili aşk büyüsü formüllerinden biridir.

Saç Büyüsü etkisi ~ Saç Büyüsü Belirtileri 
Sevdiğinin saçı ile yapılan büyülerde yani saçla yapılan aşk büyüsünde; büyü yapıldıktan çok kısa bir süre sonra büyü yapılan kimsede ruhi bunalımlar, büyüyü yapan kişiye karşı bir özlem oluşur. Adeta nefes alamaz hale gelir. Saçla yapılan Ayırma büyüsünde ise 1 hafta içerisinde tartışmalar ve kavgalar başlar.

Saç Büyüsü Nasıl Bozulur ?
saç teline yapılan büyü nasıl bozulur
Soruna cevap olarak denize atılan torba alınıp açılarak ipin içerisindeki saç kılı çıkartılınca saçla yapılan büyü bozulur.
Saç yakmak büyülerinde ise büyü bozma ayetleri okunuraka büyü bozulur. Herçeşit büyüyü en kısa sürede bozan medyum hafize hocayı arayarak saç teline yapılan büyü çeşitlerini bozdurabilirsiniz.

Bu konuda Medyum Hafize Hoca'dan daha ayrıntılı bilgi almak ve işlem yaptırmak için arayın : 0505 070 73 34

1 YORUM

  1. Canımdan çok sevdiğimin bana aşkla bağlı olması için medyum hafize hocamla çalışma yaptım 5. Gün gelişmeler olmaya başladı bence en iyi medyum en güvenilir medyum hafize hocadır. Herkese tavsiye ediyorum

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here