Sabun Büyüsü

1
1214

Sabun Büyüsü Nedir ?
Bir insana zarar vermek intikam almak amacıyla yapılan etkili bir kara büyüdür.
Medyumlar ve büyücü hocalar tarafından yapılan ucuz maliyetsiz kolay yapılan etkisiyle insanın hayatını alt üst edebilen bir büyüdür. Bazı büyüler masrafsız olup yapımı çok kolaydır sabun büyüsüde bunlardan biridir.
sabuna igne batirilarak yapilan büyü veya 41 iğneli sabun büyüsüde denilebilir.

Sabun Büyüsü Etkileri
sabun büyüsü yapılan kişilerde bilinç kaybı psikolojinin bozulması, delirtmek, ölümcül hastalığa tutulma, yatalak hale gelmesi gibi etkilere sahiptir.
Sabun Büyüsü Yapıldığı Nasıl Anlaşılır ?
Kısa sürede bu saydığımız belirtileri yaşamaya başladıysanız sabun büyüsü yapılmış olur.

Sabun Büyüsü Neden Yapılır?
Anadoluda oldukça yaygın olan Sabun büyüsü husumeti olan kişilerin karşı taraftan intikamını almak için başvurduğu ve kişiyi maddi manevi anlamda bitirmek için yapılır.

Sabun Büyüsü Nasıl yapılır- Hangi Dua Okunur.
Bir kalıp sabun alınır markası veya rengi kokusu hiç farketmez. Sabun Üzerine bu büyüyü yapan kişi medyumlaŕ veya büyü yapan hocalar tarafından insanı temsil eden şekil çizer ve iğneleri bu kısımlara batırır mesela baş kısmına iğne batırmak kişinin hafızasını kaybetmesine veya delirmesi için batırılır. Kısacası Hangi organına zarar verilmek isteniyorsa iğneler o bölgeye batırılır. Tabi bu esnada büyüyü yapan hoca veya medyum sabun büyüsü ayeti yani bazı sihirli tılsımlar söyler. Bu şekilde sabun büyüsü yapım aşaması tamamlanmış olur.

Sabun büyüsü Ne zaman Etki eder
Üzerine iğne batırılarak hazırlanmış sabun bir kuyuya atılır. Sabun bu suda çözülüp iğnelerinden ayrıldığı anda büyü etkileri başlamış olur.

Sabun Büyüsü Nasıl Bozulur
Sabun büyüsü yapan hocalar aynı şekilde sabun büyüsünü çözedebilir. eğer sizde sabun büyüsü yapıldığından şüpheleniyorsanız ünlü istanbul medyum hocalarından hafize hocayı arayıp sabun büyüsünü bozdurabilirsiniz.

Bu konuda Medyum Hafize Hoca'dan daha ayrıntılı bilgi almak ve işlem yaptırmak için arayın : 0505 070 73 34

1 YORUM

  1. 28 yaşımdayım Kısa süre içerisinde aşırı derecede kilo vermeye başladım saçlarım dökülüyor konuşacak dermanım yoktu yataktan cıkamıyordum istanbul’daki ünlü medyumlardan hafize hocaya suya baktırdım bana sabun büyüsü yapıldığı çıktı . En iyi büyü bozan medyum hafize hoca sabun büyüsünü 1 ayda bozdu. Buyü bozan hoca arayanlara tavsiyem hafize hocamdır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here