Papaz Büyüsü Nedir Nasıl Yapılır

6
3131

Papaz büyüsü nedir?
Papaz Büyüsü, kişinin iradesine doğrudan müdahale ederek, istem dışı hareket ve düşüncelerin gerçekleşmesini sağlayan ve yapılan kişiye çok kısa süre içerisinde etki ederek, istenilen sonucu veren tüm zamanların en etkili büyü yöntemidir. Bu açıdan değerlendirildiğinde, kara büyü grubunun tüm özelliklerini kapsar ve kişinin hem ruhsal hem de düşünsel yapısını bozabilecek bir etkiye sahip olduğu için insanı çok güçlü bir şekilde etkisi altına alarak, yapılış amacına ulaştırır  Papaz Büyüsünü papazların yaptırması şart değildir.

Papaz büyüsü malzemeleri
Papaz büyüsü canlı ve canlıdan çıkan parçalarla yapılmaktadır. Papaz büyüsü son dönemler’de en çok merak edilen ve hakkın’da en çok bilgiye ihtiyaç duyulan bir büyü türüdür. Her yapılan işlem papaz büyüsü değildir.
Papaz büyüsü kişiden çıkan DNA parçaları ile yapılmaktadır. Eğer büyü uygulamaların’da kişilere ait DNA parçaları isteniyorsa bu uygulama papaz büyüsüdür.
Örneğin; Aşık etmek için yapılan papaz büyüsünde, kişinin hislerine müdahale edilmesi amacıyla yedirme içirme yöntemi kullanılır.Bu büyüde erkek için kadının adet kanı (Aybaşı kanı, Hayız kanı, Regl kanı), kadın için erkeğin menisi kullanılır ki son derece etkilidir.

Papaz büyüsü evde nasıl yapılır?

Papaz Büyüsü Nasıl Yapılır, Bu Tılsımda Hangi Malzemeleri Kullanmalıyız?

Kadim kitaplar, bu büyünün 3 önemli malzemesi olduğunu söyler:

1. Yedi (7) adet adet kanı damlası. (Büyüyü erkekler yapacaksa 7 adet sperm damlası. Bu büyü sadece kadınların uyguladığı bir büyü değil, erkekler de bu olağanüstü büyünün muazzam gücünden faydalanabilir).

2. Yedi (7) damla temiz su.

3. Bir (1) adet beyaz kağıt.

Papaz büyüsüne niyet ettikten sonra, erkek uygulayıcılar, 7 damla sperm damlasını,
kadın uygulayıcılar ise 7 damla adet kanını bir bardağın içine koymalıdır.
Diğer bir bardağın içine de 7 damla temiz su koymalı ve son olarak da bir adet beyaz kağıdıhazırlamalıyız.

Niyet ettikten ve bu malzemelerle temin ettikten sonra ise, tüm bu malzemelere hitaben 77 kez “Ya Apraziyal” tabirini kısık sesle söylemeliyiz.

Ya Apraziyal Nedir?

Ya Apraziyal tabiri, kadim büyü kitaplarında en çok kullanılan büyüsel tabirlerden biridir. Örneğin Ya Melamiyanan da çokça kullanılır; ancak papaz büyüsünün en büyük hüddamı Ya Apraziyal’dır.

Evet, büyüsel malzemelerimize 77 defa Ya Apraziyal tabirini okuduktan sonra, 7 damla suyu bir seferde 7 damla âdet kanının (veya spermin) içine boşaltmalıyız. Artık, elimizde sihirli bir karışım var ve artık bu karışımın kağıda temas etmesi gerekiyor. Bunun için de elimizdeki karışımı (yani suyla âdet kanı veya suyla sperm karışımını) bir seferde kağıdın üzerine dökmeli ve bu esnada da şunları söylemeliyiz:

“Kağıdın berraklığı, bu karışım sayesinde bulandı. Ama ben Apraziyal’ın bu bulanıklığı kısa sürede bertaraf edeceğinden emin ve bu konuda tamamen mutmainim. Ya Apraziyal, sakın yüzüme kara çalma!”

Bu sözleri de kağıda ve kağıdın üzerindeki karışıma söyledikten sonra, dikkatli bir şekilde kağıdı katlayıp içindeki karışımın taşmasına engel olmalıyız. Kağıdı katladıktan ve top haline getirdikten sonra, hiç kimsenin göremeyeceği bir yere saklayıp tam 7 gün boyunca orada kalmasını sağlamalıyız.

bitiyor; ancak birazdan büyünün nasıl bozulacağını da aktardıktan sonra, papaz büyüsü yapan herkesin mutlaka ama mutlaka bilmesi gereken 4 önemli noktayı da izah edeceğim.

Papaz Büyüsü yapılışında dikkat edilmesi gerekenler
1. Her tılsımın bir yapılış günü vardır, papaz tılsımı da pazar günü sabah erkenden yapılmalıdır.

2. Bu büyünün yapılışında da bozuluşunda da niyet çok önemli olduğu için niyet kısmına azami derecede önem verilmelidir.

3. Büyülerin bazen tersine sonuç doğurduğu gerçeği, daima akılda tutulmalı ve mümkün mertebe büyüden uzak durulmalıdır.

4. Büyüde kullanılan Ya Apraziyal, çok güçlü bir hüddam olduğu için dikkatli olmalısın; hatta mümkünse papaz büyüsü yapmak yerine hiçbir tehlikesi olmayan aşk dualarına yönelmeli

Papaz Büyüsünün Etkileri Neledir?

Papaz büyüsü etkileri ile kişide ani değişimler meydana gelmektedir. Papaz büyüsünün yapılmasının ardından kişi, iradesi dışında davranmaktadır.

Papaz büyüsünün etkisi altında kalan kimse büyük bir his yoğunluğu içerisinde olur ve hayatını akışına bırakır. Büyü tesiri altında olan kişinin sergilemiş olduğu davranışlar dışarıdan tepki ile karşılanmaktadır. Fakat kişi için bu davranışlar gayet normaldir.

Papaz büyüsü belirtileri
Papa büyüsü yapılan Kişi evini, eşini, çocuklarını, işini hatta duruma göre şehrini değiştirip vücudunda parçasını taşıdığı kişinin yanına bir daha ayrılmamak üzere gider.
Papaz büyüsü bozulmadığı sürece kişiyi tesiri altına alır ve kişi ömür boyunca böyle yaşamaya mahkum edilir.

Papaz büyüsü kırmızı büyü ve kara büyü sınıfına girmektedir.
Papaz büyüsü kişileri ayırmak için yapılsa’da kişileri bir arada tutmak için’de yapılmaktadır.

Papaz büyüsü nasıl bozulur

Birçok insan papaz büyüsünün bozulmayacağı inancını taşısa’da bozulmayacak büyü yoktur ancak bu papaz büyüsü yapılması ve bozması oldukça zordur. Papaz büyüsü kişilerden çıkan DNA parçalar ile yapılmaktadır. Kişilerin gündelik yaşamda giydikleri kıyafetlerin’de parçaları kullanılarak işlemler yapılabilmektedir.

PAPAZ BÜYÜSÜ ÇEŞİTLERİ
Papaz büyüsü tek bir büyü değildir papaz büyüsünün çeşitleri bulunmaktadır

BAĞLAMA İÇİN PAPAZ BÜYÜSÜ
Evli veya sevgili olan çiftlerin arasına giren soğukluk, huzursuzluk gibi sorunların çözümünde amacıyla yapılır. Kişi büyünün etkisiyle sanki büyü yapanın kumandasına girer ve istediği gibi yönetebilecek hale gelir.

AŞIK ETME için PAPAZ BÜYÜSÜ

Karşılıksız aşk yaşıyan kişinin aşık olduğu kimsenin de aynı hislere sahip olması, kendine hesapsızca aşık olması ve büyü yapan kişi ondan ayrılmadıkça kesinlikle ayrılmaması için yapılır.

SEVGİLİYİ GERİ GETİRME için PAPAZ BÜYÜSÜ

Ayrılan sevgili veya giden karı – koca’dan birinin ayrılma kararından vazgeçmesi ve geri dönmesi için yapılır.

AYIRMA – SOĞUTMA PAPAZ BÜYÜSÜ

Eşler, sevgililer arasında soğukluk girmesi ve çiftleri birbirinden ayırma veya aile bağlarının kopartılması amacıyla yapılır

KISMET KAPATMAK için PAPAZ BÜYÜSÜ

Kişinin gerek toplum içerisindeki değerlerini gerekse aile veya karşı cinse olan enerjisinin yok edilmesi nedeniyle her şeyini kaybetmesine neden olur. İş hayatında yaşanan rekabet ve çekemezlik sonrası aniden her şeyin ters gitmesi, sahip olunan kıymetlerin kaybı şeklinde kendini gösterir. Diğer taraftan, ilişkiler ve evlilik konusunda yapılan büyülerde ise kişi yıldızının düşürülmesi nedeniyle çevresindeki kişileri kaybeder veya kimsenin dikkatini çekmez.

CİNSEL TERCİH için PAPAZ BÜYÜSÜ

Hemcinsinin kendisine olan hislerinin arttırılarak, aynı hislere sahip olması ve cinsel tercihini değiştirmesi amacıyla yapılır. Büyünün etkisiyle kişi artık büyü yapana aşık olur ve ondan ayrılamaz.

CİNSEL BAĞLILIK için PAPAZ BÜYÜSÜ

Erkek veya bayanın cinsel fonksiyonlarını tamamen durduran, bilinen en yaygın büyü türüdür. Birlikte olan çiftlerin ayrılmalarını sağlamak ve intikam almak için yapılır. Büyüye maruz kalan kişi yapılış yöntemine göre bazen sadece eşine bazen ise tüm karşı cinsel anlamda tepkisiz kalır.

Papaz büyüsü etkisini ne zaman gösterir
papaz büyüsü etkileşimi doğru medyum hoca tarafından yapıldığında 1 hafta içerisinde etkisini gösterir
Papaz büyüsü kaç günde tutar derseniz eğer papaz büyüsü 1 hafta ile 30 gün içerisinde tutar.
Papaz büyüsü alanında oldukça başarılı olan medyum hafize hocamıza başvurabilirsiniz.

Bu konuda Medyum Hafize Hoca'dan daha ayrıntılı bilgi almak ve işlem yaptırmak için arayın : 0505 070 73 34

6 YORUMLAR

  1. Hocam yaptığınız papaz büyüsü ile aşkıma kavuştum beni yerin altından bulutların üzerine çıkarttınız çok başarılı bir hocasınız 35 günlük çalışmamız da 41.günde etksini gördüm çok şaşırdım bu kadar çabuk beklemiyordum emeklerinizden dolayı teşekkür ederim…

  2. MERHABA EŞİM ÖGRETİM GÖREVLİSİ VE BİR ÖGRENCİSİ İLE AŞK YAŞADIĞINI ÖĞRENDİM DÜNYA BAŞIMA YIKILDI.BUNU NASIL YAPARDI ONA HİÇ YAKIŞMAMIŞTI BU DAVRANIŞI 2 AY KADAR ÇABALADIM AMA OLMADI MECBUR BİR HOCA ARADIM HAFİZE HOCAYI BULDUM.ALLAH BİN KERE RAZI OLSUN.YARDIM ETTİ.BUNCA YILLIK EVLİLİĞİMİ KURTARDI.MEĞER ÖGRENCİSİ PAPAZ BÜYÜSÜ YAPMIŞ BAĞLAMIŞ KENDİNE. HOCAM HEMEN BOZDU EVLİLİĞİMİZ İÇİN İŞLEMLER YAPTI BİDE HOCAM KORUMA YAPTI Bİ DAHA KİMSE BİR ŞEY YAPMASIN DİYE NE KADAR DUA ETSEM AZDIR HAFİZE HOCAM ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM.

  3. Papaz Büyüsü illetinden kurtulmak için 2 yıldır gitmediğim yer kalmamış, gittiğim herkes sende “Papaz Büyüsü” var ama ben bozamam diyordu. Allah hafize hocayı karşıma çıkardı. Şükürler olsun ki ilminiz, sabrınız ve o hayran olduğum tarzınızla beni bu sıkıntıdan kurtardınız. Bu yazımı lütfen yayınlayın. Benim gibi büyü belasına yakalananlara özellikle tavsiye ediyorum. Ben çok kişiye gidip, çok paralar harcadım, onlar harcamasınlar. Gerçekten hocamın söylediği gibi DOĞRU ADRES’tesiniz.

  4. Hafize hocam Ailemin ve benim üzerine kabus gibi çöken papaz büyüsü illetini bozup, aile ve iş hayatımın normale dönmesi için vermiş olduğunuz çabaya sonsuz teşekkür ederim. Kocam nihayet o kadının gerçek yüzünü görüp doğru tercihi yaptı ve bana geldi. Evimizin üzerindeki kara bulutlar dağıldı. Ne kadar teşekkür etsem azdır size.

  5. Oğlumla gelinim arasında yıllardır aşamadıkları soğukluk vardı. Bir çok hocaya gittik ve hepsi de “papaz büyüsü “ yapılmış, işin ehli biri tarafından bozulmadıkça düzelmez dediler. bu konuyu araştırırken çok şükür ki sitenizi bulduk sizi aradık Sayenizde ne yapılmış olan papaz büyüsünden ne de soğukluktan eser kaldı. Çok şükür yuvalarını yıkılmaktan kurtardınız.

  6. Son 4 aydır oğlum Hristiyan bir kıza tutulmuştu. Öyle bir tutulmuştu ki, ailesinden, işinden herşeyinden vazgeçmişti. Dinini değiştirmeye kadar verdi. Ne bizi dinliyordu ne de başkasını. Sanki kızın kuklası olmuştu. Hafize hocam sayesinde Papaz büyüsü yapıldığını anladık. Büyüyü bozdunuz kısa süre sonra herşey düzeldi. Oğlum yine eskisi gibi saygılı ve kibar haline geri döndü. Allah sizden razi olsun

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here