Mum Büyüsü – Kırmızı Mum Büyüsü

0
5511

Mum Büyüsü – Kırmızı Mum Büyüsü

Aşk insanı insan yapan en özel duygudur. Aşkı güzel yapan karşılıklı olmasıdır. Aksi takdirde aşk ızdırap olur. Aşk konusunda Çaresiz kalan insanlar büyü yapan hocalara gidip mum aşk büyüsü yaptırarak, sevdiğini kendine aşık etme büyüsü yaptırırlar.

Kırmızı Mum Büyüsü

Mum ile yapılan aşk büyülerinin çok eski tarihleri vardır. havas ilminde en fazla bulunan ayrıca büyücülerin en faa kullandığı büyü formülü mum büyüsüdür.
Çok fazla aşık etme işlemleri için kullanıldığı için Mum aşk büyüsü denilir.
Mum büyüsü sadece aşık etme için değil mumla yapılan geri getirme büyüsü, mum yakarak geri döndürme büyüsü, mumla yapılan ölüm büyüsü, kırmızı mum büyüsü, beyaz mum büyüsü, siyah mum büyüsü, mavi mum ritüelleri, kırmızı mum ile aşık etme büyüsü, kırmızı mum aşk büyüsü, gibi mumla yapılan büyü çeşitleri vardır.

Mum Büyüsü Nasıl Yapılır ?

Kırmızı renkte mum alnıp, üzerine aşık etmek istediğiniz, geri getirme veya geri döndürmek istediğiniz kişinin ismini toplu iğne ile arapça olarak yazılır.

Mum büyüsü Nasıl yapılır sözleri

1227 defa “ve elkaytû aleyke mehabbeten minni” taha suresi 39.ayeti ile mumla yapılan aşk duası okunur.

Kırmızı Mum Büyüsü Nasıl Yapılır ?

1227 defa muma okunan duadan sonra kırmızı mum üzerine üflenir. Ve mum yakılır. Mum yanarken ya rabbi bu ateş mumu nasıl yakıyorsa filancadan doğma filan kişide benim aşkımdan yanıp tutuşsun 360 damarıyla beni sevsin diyerek kırmızı mum okunan aşk duası okunarak, mum sönene kadar beklenir.

Mum Büyüsü Ne Zaman Etki Eder ?

Mum büyüsü tutarmı, Mum büyüsü gerçekten olur mu diye düşünmeyin çünkü Mum büyüsü yapanların yorumları çok fazladır. Mum büyüsü yapanlar 3 ila 7 gün içerisinde etkisini göstermeyr başlamışlardır. En etkili mum büyüsü ile aşık etme veya mum yakarak geri döndürme işlemi gayet başarılı olunup, defalarca tecrübe edilen bir uygulamadır.

Mum Büyüsü Nasıl Bozulur?

Birçok büyüde olduğu gibi kırmızı mum büyüsüde en etkili aşık etme büyüsü, olduğu için bozulması oldukça zordur. Kırmızı mum büyüsü bozdurmak için mutlaka büyü bozan hocalardan yardım alınmalıdır. En iyi büyü bozan hocalardan olan hafize hoca ile irtibata geçerek yıldızname bakım yaptırma, aşk mum büyüsü bozma işlemi yaptırabilirsiniz.

Etiketler: Mum duası, mum yakarak aşık etme duası, mum tılsımları

Bu konuda Medyum Hafize Hoca'dan daha ayrıntılı bilgi almak ve işlem yaptırmak için arayın : 0505 070 73 34

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here