Medyum Nedir?

0
916
Medyum hoca nedir kimlere medyum denilir nasıl medyum olunur?
 
Medyum kelimesi Latince bir kelimedir. “Arada bulunan” “ortadaki kişi” gibi anlamlara gelir. Günümüzde ki dil anlayışına uyarladığımızda tekil anlamda paranormal yani normal üstü yetenekleri olan insanları tanımlamaktadır
Eskiden “Araf” adını alan bu kimseler, zamanla bilimlerin biraz daha gelişmesiyle, söz konusu ipuçlarının dairesi de genişlemiştir. Özellikle astroloji alanında yapılan yorumlar, bunlar için önemli malzeme teşkil etmiştir. Bu konudaki bilgiler, Hz. Danıyal (as)’dan beri var olan bir ilim olarak değerlendirilmiştir.
medyum ;İnsanlar üzerinde mevcut bulunan, negatif enerjiyi görerek, bu enerjinin o kişi ve nesneden dışarı atılmasını ya da kontrol altında tutulmasını sağlamaktır. Kişinin veya nesnenin karşılaşılabileceği tehlike ve önemli olaylar hakkında , geçmiş ve de gelecekten bilgi veren kişi anlamındadır.
Medyumu, diğer insanlardan farklı kılan yapısı, onun olaylar karşısındaki bakış açısıyla bir iletici olarak bilgi vermesi, kişi veya nesne hakkında,kendi sorduğu soruları, mistik güçten aldığı cevaba, kendi yorumunu da katarak bildirmesidir.
Medyum trans yöntemini kullanır. Trans ; yoğunluğunu vererek ,beyin enerjisiyle düşündüğü konuya odaklanarak ,karşındaki kişi veya nesnenin gizemli halini anlamaya çalışmasıdır. Medyum; transa geçtiğinde ,hissettiği negatif enerjiyi , yok etmek için ,mistik güçten aldığı pozitif enerjiyi,kendi enerjisine katarak , karşısındaki kişinin veya nesnenin negatif enerjisini kontrol altına almak için gerekli çalışmaları yapar.
MEDYUM YETENEKLERİ
 
Medyumları ; göz perdesi olmayan medyumlar, 6 hissi kuvvetli olan medyumlar, kulağına ses gelen medyumlar gibi ayırmak mümkündür.

İnsanın ,doğada var olan bazı ses ve görüntüleri algılayamadığı bir gerçektir. Bunun nedeni ;insanın enerjisinin gücünü tam olarak kullanamaması veya bunu bilmemesinden kaynaklanmaktadır.

Medyum, sahip olduğu enerjiyi nasıl kullanacağını bilir ve bir çok insanın duyamadığı duyar ,göremediğini görür.

Bu özelliğini ,iyiye ve de kötüye kullanmak medyumun kendi iç yapısı ve ahlak anlayışı ile ilgilidir..
Günümüzde kendisine medyumum diyen ,bir çok insanın (negatif enerjiye teslim olan medyumlar) olarak belirtmekte fayda var.
Kötü bir enerjiye sahip olan medyumun ,enerjisi ile , her yaptığı kötülük sonucunda , negatif enerjisinde artış görülmektedir.
Medyum burda nefsini ,aklını,bilgisini kötülüğe ve şeytana satmış durumundadır.

Bazı medyumlar, kötü ve iyiyi ayırt edemediğinden dolayı ,yaptıkları etki sonucu bir çok ailenin geçimleri bozulmuş,kimilerinin dünya düzenleri değişmiş, insan hayatında tamiri ve telafisi mümkün olmayan haller meydana getirmiştir.

Dolayısıyla ,bilgi alabileceğiniz medyum,güvenilir, olmalıdır.

Bu konuda Medyum Hafize Hoca'dan daha ayrıntılı bilgi almak ve işlem yaptırmak için arayın : 0505 070 73 34

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here