Köpek Gibi Aşık Etme Duası

0
4291

Köpek Gibi Aşık Etme Duası 
İstenmeyen ayrılıklar neticesinde sevilen insanı yeniden kazanabilmek için başvurulan tesirli, kuvvetli ve önemli dualardan birisidir. Terkeden kişinin köpek gibi pisman olup geri gelmesi için okunur veya aşık olunan kişinin aşık olması için okunan sevgi duasıdır. Köpek gibi aşık etme duasına tesirinden ötürü köpek gibi aşık etme büyüsü denilebilir.

Köpek gibi aşık etme duası okunduğu zaman ne şekilde bir ayrılık yaşanmışsa yaşansın deli divane aşık olarak geri gelir veya deli divane aşık olur.

Köpek gibi aşık etme duası herkes için okunabilir evli bayanlar arasında kocayı köpek etme duası, kocayı kendine köpek etme büyüsü, köpek etme büyüsü diye birbirlerine tavsiye ettikleri tesirli duadır.

Köpek Gibi Aşık Etme Duası
köpek gibi aşık etme büyüsü nasıl yapılır ?

Duaya başlamadan önce abdest alınarak iki rekat hacet namazı kılınır. Oturduğu yerden kalkmadan köpek gibi aşık etme duasına başlanır ;
Aşık olması istenen kişinin resminin üzerine ” ve elkaytü aleyke muhabbeten minni” duası 313 defa okunur.

Köpek Etme Büyüsü Nasıl Yapılır?

İstanbulda hatta türkiyede En iyi medyum olan medyum hafize hocayla görüşerek köpek gibi aşık etme duası ve daha bir çok aşk duaları, aşk tılsımları, aşk büyüleri hakkında bilgi alabilir. İstabulun en ünlü medyumu hafize hoca aşk hayatınızdaki tüm sorunlarınıza en kısa sürede çözüm olacak garatili medyum hafize hocaya istediğiniz işlemleri yaptırabilirsiniz.

Bu konuda Medyum Hafize Hoca'dan daha ayrıntılı bilgi almak ve işlem yaptırmak için arayın : 0505 070 73 34

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here