Kaşık Büyüsü

1
1059

Kaşık büyüsü nedir, kaşık büyüsü mutlaka okuyun

kasik buyusu aşık ettirme veya soğutma amacıyla yapılan bir büyüdür.
Kaşıkla yapılan aşk büyüsü, sevgiliyi geri getirme büyüsü ve tahta kaşık büyüsü de denilebilir.
çift ağızlı büyüler kategorisindedir. Yani duruma göre olumlu veya olumsuz amaçları gerçekleştirmek üzere uygulanan büyü demektir.

Kaşık büyüsü yapımı
Medyumlar kaşık büyüsü yapanlar yani hocalar
Kaşık büyüsü yaparken okunacak dua ile dua ederek iki kaşığı birbirine bağlar ve kaşık büyüsü mezara gömme işlemiyle son bulur.
Kaşık büyüsü etkisini ne zaman gösterir derseniz mezarlığa gömme işleminin ardından kaşık büyüsü etkileri başlar.

Kaşık büyüsü yapılırken dikkat edilmesi gereken şeyler vardır.
nedeni ise kaşık büyüsü ayırma duası ile kişileri ayırmak amacıyla da yapılıyor olmasıdır. Eğer yanlış bir işlem yapılırsa bağlanması gereken kişiler bir daha bir araya gelemez.

Sadece iki kaşık bağlayıp mezara gömmek ile büyü işe yaramaz.
Bu önemli unsurlar; (Tahta kaşık, demir kaşık) bağlanan malzeme, (İp, kuşak, bağırsak) bu malzemelerin batırıldığı sıvının içeriği, kaşıkların gömüldüğü yer, kaşıkların gömüldüğü zaman dilimi, kaşıkların baktığı yön ve kaşık büyüsü yaparken okunacak dua.

Kaşık büyüsü etkisini ne zaman gösterir?
Yukarıda saydığımız şartlar yerine getirilerek büyü yapan medyum hocalar tarafından yapılan büyü ile kaşıklar mezarlığa gömüldüğü andan itibaren kaşık büyüsü etkisini göstermeye başlar.

Kaşık büyüsü etki süresi ;
Kaşık büyüsü tutma süresi şöyle ki; Aşk için yapılan kasik buyusunde büyü yapılan kişinin kalbinde büyüyü yaptıran kimseye karşı tarifsiz yoğun bir sevgi ve özlem oluşmaya başlar eğer ayırma için kaşık büyüsü yaptırıldıysa büyü yapılan kişlerin arasında tartışmalar, kavgalar başlar.

Buraya kadar olan yazımızda sizlere kaşık büyüsü yapımından bahsettik tabi ki her büyüde olduğu gibi tahta kaşık büyüsünde de Kaşık büyüsü nasıl bozulur diye soranlar olacaktır. Her çeşit Büyü bozma konusunda uzman olan medyum hafize hoca ile iletişime geçerek kaşık büyüsünü bozdurabilirsiniz.

 

  • kaşık büyüsü yapanlar
  • kaşık büyüsü yaptıranlar
  • kasik buyusu yaptiran varmi
  • kaşık büyüsü yapanların yorumları

Bu konuda Medyum Hafize Hoca'dan daha ayrıntılı bilgi almak ve işlem yaptırmak için arayın : 0505 070 73 34

1 YORUM

  1. 6 ay önce hafize hocama eski nişanlım için kaşık büyüsü yaptırmıştım 3 haftada etkisini gösterdi. Büyüyü yaptırdıktan 2 ay sonra evlendik. Bu kadar iyi sonuç aldım tamamen hafize hocanın başarısıdır. herkese tavsiye ediyorum

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here