Karabiber Büyüsü

1
3484

Gerçek Karabiber Büyüsü

Karabiber büyüsü nedir?
Aşk, sevgi, bağlama, geri döndürme, ve ayırma amacıyla yapılan güçlü ve tesirli büyülerin başında gelmektedir. Karabiber olarak top karabiber kullanılır. karabiber aşk büyüsü de denilebilir.

Karabiber büyüsü nasıl yapılır?
7 adet karabiber avucuna alınır;
1 Fatiha suresi
3 ihlas suresi okunur
Burada dikkat edilmesi gereken en önemli husus kesinlikle besmele çekilmemesidir. Dualar okunurken veya yapılan süre zarfında hep o kişi düşünülür. 7 karabiberin okunması bittikten sonra, hepsi birden ateşe atılır o esnada şu sözler söylenir; “Bu biberler nasıl yanıyorsa (sevdiği kişinin ve annesinin ismi) o da benim için böyle yansın. Benim aşkımdan deli divane olsun, yemesin, içmesin, uyumasın, bana gelsin. Benden başka hiç kimseyi gözü görmesin.” Karabiberler tamamen yanıp kül olana kadar başında durulur ve o kişi düşünülür. Biberler yanıncaya kadar bu cümleler tekrar En Sonunda bir kere de “Ey okuduğum surelerin hadimleri, sizleri (sevdiğinin ismi) aşkını sağlamakla görevlendiriyorum. Okuduğum surelerin adına bu işimi acele ve süratli yapın” denilir. Bu işlem üst üste yedi gün tekrar edilmesi ve biberler yanarken de karıştırmak için kesinlikle metal bir cisim kullanılmamalıdır.

21 karabiber büyüsünde ise 21 tane karabibere okunan dua, sureler ve uygulama aynıdır. Sadece biberlerin sayısı farklıdır.

41 karabiber büyüsü
41 tane karabiber yakmak ile karabiber büyüsü yapanlar gusül abdestli almalı. Tertemiz bir ortamda ve tertemiz bir ruh hali ile yapılan karabiber büyüsü kesin tutar.

Karabiber büyüsü ne zaman etkisini gösterir?
Karabiber büyüsü büyü yapan hocalar veya uzman medyumlar tarafından yapıldığı takdirde 3 günde tutar.

12 karabiber büyüsü sevdiğini aşık etme büyüsü 12 adet karabiber üzerine;
7 Ayetel Kürsi,
12 İhlas suresi
1 tebbet suresini okuduktan sonra bir defada şöyle denir;
Ahrik kalbe (sevdiğinin ve annesinin ismi) bi mehabbeti (senin ve annenin ismi)
Ve 12 karabiber ateşe atılır.

Karabiber büyüsü işe yarıyor mu?
Karabiber büyüsü belirtileri?
Karabiber Büyüsü yapılan kişi ilk günlerde devamlı büyüyü yapan kişiyi düşünmeye başlar. Büyüyü yapan kişi onun rüyasına girer gece uyku uyuyamaz hale gelir büyüyü yapan kişiye karşı özlem duyar. Dayanamaz ve onun yanına gider. Kısa süreli bu değişimle büyünün belirtileri başlamış ve büyü tutmuş olur. Bu nedenle
En etkili aşk büyüsü gurubundadır.

Karabiber büyüsü günah mıdır?
Yapılan kişilere göre hüküm verilmektedir mesela karı koca için yapılan büyüler ak büyü gurubuna girmektedir. Eşlerden birisi evi terk edip gitmiş ise karabiber büyüsü ile eşi geri getirme ve bağlama işlemi sağlanmış olur.

Karabiber büyüsü bozma
bu kadar güçlü ve tesirli olan karabiber büyüsünü bozma işlemi çok zordur. medyum hafize hoca gibi büyü bozma konusunda uzman hocalar tarafından bozulabilir.

Bu konuda Medyum Hafize Hoca'dan daha ayrıntılı bilgi almak ve işlem yaptırmak için arayın : 0505 070 73 34

1 YORUM

  1. Ben bu karabiber büyüsü için hafize hocamı aradım. Ve karabiber büyüsü yaptırdım %100 tuttu çok güçlü bir büyüymüş. Arkadaslar yaptırın sonucu görün.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here