Evliliğe İkna Etme

2
1404

Evlilik büyüsü Mutlu ve huzurlu bir yuva kurabilmek için karşı cinsi ikna etmek veya engel olan kişilerin (ailelerin) ikna olmasını sağlamak amacıyla yapılır.
Niyeti ciddi olan kişilerin en etkili evlilik büyüsü yaptırarak sevdiklerini kendilerine ram edeceklerdir.
Evlilik büyüsü iki insanın çeşitli nedenlerden ötürü birlikteliklerini bir türlü evlilik ile sonuçlandıramadıkları durumlar için evlilik amaçlı yaptırılan evlilik duasıdır bu nedenle evlilik büyüsü günah mıdır? Değildir.

Evlilik büyüsü evlendirme büyüsü nasıl yapılır ?

Sevdiğini evliliğe ikna edebilmek için
Birbirini seven ve evlenme kararı alan sevgililerin evlilik kararı, ailelerince ya da başka kişilerce engellendiği zaman o kişileri bu evliliğe ikna olmasını sağlamak amacıyla evlilik duaları aşk vefklerinden yardım alınarak evlilik sağlanır.
Evlilik Büyüsü olarak bilinse de oldukça etkili bir aşk büyüsü aşk vefki en etkili büyü uygulamasıdır.
En etkili evliliğe ikna etme büyüsü doğru yapılan araştırma ve bakım sonucu ortaya konabilir.

Evlilik büyüsü etki etme süresi evlilik büyüsü kaç günde tutar

Sevdiğinle evlenme büyüsü Allahın 99 ismi kullanılarak hazırlanan vefk tılsım ve evlenme duasıyla ortalama olarak 2 hafta içinde başarılı bir şekilde sonuç alınan evlilik büyüsüdür. Evlenme büyüsü sevdiğine kavuşma büyüsü aşk büyüsü gibi etkisini yitirmeyen özelliği vardır.

Evlilik büyüsü belirtileri


Evlilik büyüsü yaptırdıktan sonra evliliğe yanaşmayan taraf yavaş yavaş bu evlilik olayına sıcak bakmaya başlıyor. Belli bir süre sonrada beklenen evlilik bu büyü sayesinde gerçekleşiyor

Evlilik büyüsü bozma

Evlilik büyüsü yaptırdıktan bir süre sonra evlilik büyüsü bozdurmak istenildiği takdirde her büyüde olduğu gibi en iyi büyü bozan hocalarla irtibata geçilerek evlilik büyüsü bozulabilir.
Medyum hocamızı arayarak denenmiş evlilik büyüsü yaptırarak sevdiğinizi evliliğe ikna edebilirsiniz.

Bu konuda Medyum Hafize Hoca'dan daha ayrıntılı bilgi almak ve işlem yaptırmak için arayın : 0505 070 73 34

2 YORUMLAR

  1. ARKADAŞLAR EVLİLİK BÜYÜSÜ YAPTIRMAK İÇİN HAFİZE HOCAYLA ÇALIŞTIM NİŞANLILIK SÜREM ÇOK FAZLA UZADI VE HALA EVLENEMEMİŞTİM YANİ BİR NEDENDE YOKTU ORTADA EVLENMEMİZ İÇİN.SONRADAN ÖĞRENDİKKİ NİŞANLIMIN ESKİ SEVGİLİSİ BÜYÜ YAPTIRMIŞ. EVLENMEYELİM DİYE SONRA HAFİZE HOCAYLA ÇALIŞTIK BÜYÜYÜ BOZDU 20 GÜNDEN FAZLA BİR ÇALIŞMAMIZ OLDU SONRA KORUMA İŞLEMİ YAPTI TOPLAM 35 GÜNLÜK ÇALIŞMA SONRASINDA HUZURA ERDİM EVLENME TARİHİMİZ ALINDI HOCAM SAYESİNDE BU İŞLEMİN BU KADAR ETKİLİ OLCAĞI AKLIMA GELMEZDİ VALLA…HERKESE TAVSİYE EDERİM

  2. ARKADAŞLAR EVLİLİK BÜYÜSÜ YAPTIRMAK İÇİN HAFİZE HOCAYLA ÇALIŞTIM NİŞANLILIK SÜREM ÇOK FAZLA UZADI VE HALA EVLENEMEMİŞTİM YANİ BİR NEDENDE YOKTU ORTADA EVLENMEMİZ İÇİN.SONRADAN ÖĞRENDİK Kİ NİŞANLIMIN ESKİ SEVGİLİSİ BÜYÜ YAPTIRMIŞ. EVLENMEYELİM DİYE SONRA BEDİRHAN HOCAYLA ÇALIŞTIK BÜYÜYÜ BOZDU 20 GÜNDEN FAZLA BİR ÇALIŞMAMIZ OLDU SONRA KORUMA İŞLEMİ YAPTI TOPLAM 35 GÜNLÜK ÇALIŞMA SONRASINDA MURADIMA ERDİM EVLENME TARİHİMİZ ALINDI HOCAM SAYESİNDE BU İŞLEMİN BU KADAR ETKİLİ OLCAĞI AKLIMA GELMEZDİ VALLA…HERKESE TAVSİYE EDERİM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here