Domuz Yağı Büyüsü

0
2787

Domuz Yağı Büyüsü Nedir ?

Domuz büyüsü yani domuz yağı büyüsü kara büyü gurubuna giren en ağır büyülerden birisidir. Domuzun yağı kullanılarak yapıldığı için bu ismi almıştır.

Domuz Yağı Büyüsü Nasıl Yapılır ?

Domuzun yağına bir takım tılsımlı dualar okuyup tütsü ile yapılan işlemlerden sonra domuz yağını, büyü yapılacak olan kişinin kapısının eşiğine evin içinde duvara eşyalara veya kıyafetlere sürülerek yapılmış olur. Bazende domuz yağı yedirme yöntemiyle yapılır.

Domuz Yağı Büyüsü Nasıl Anlaşılır ?

Domuz yağı sürüldükten sonra evli çiftler arasında tartışmalar, ayrılma, kişinin ruhsal dengesinin bozulması, kısmetinin kapanması, işlerinin ters gitmesi, fiziksel rahatsızlıklar gibi belirtiler ortaya çıkar.

Domuz Yağı Lekesini Nasıl Anlayabiliriz? Evin herhangi bir yerinde kıyafet veya eşyalarda lekeler görünmesi durumunda büyü bozan hocalara danışılması gerekir. Tabi görülen her leke domuz yağı lekesi sanmamak lazım. Bu lekeyle beraber hayatınızda terslikler aksilikler yaşamaya başlarsanız o halde size domuz yağı büyüsü yapılma olasılığı fazladır.

Domuz Yağı Büyüsü Etkisini Ne Zaman Gösterir? Domuz büyüsü, domuz yağı sürüldükten sonra 24 saat içerisinde etkisini göstermeye başlar.

domuz yağı büyüsü nasıl bozulur, domuz yağı büyüsünden nasıl kurtulunur? Domuz yağı büyüsünden kurtulmaz ve büyü bozdurmak için en iyi büyü bozan hoca hafize hocayla görüşüp, domuz yağı büyüsünü bozdurabilirsiniz.

Bu konuda Medyum Hafize Hoca'dan daha ayrıntılı bilgi almak ve işlem yaptırmak için arayın : 0505 070 73 34

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here