Denenmiş Kısmet Açma Duası

7
10553

Kısmet açma nedir? Kısmet neden kapanır
kısmet nasıl açılır
Kısmet açma yöntemleri nelerdir

Kısmet neden kapanır?
Günlük hayatta bizi çekemeyen, kendisine rakip gören, kötü niyetli insanların yaptığı büyüler, yaydıkları negatif enerji nedeni ile başta iş ve evlilik hayatı olmak üzere birçok alanda kısmetimiz kapanır.
Kısmet kapalılığının bir sebebi de birisinin bedduasını almak olabilir.

Kısmet kapalılığının belirteri nelerdir

İş hayatında her şey yolunda giderken birden bire sorunlar yaşamaya başladıysanız ya da işleriniz hep aksi gidiyorsa tarafınıza kısmet kapama büyüsü yapılmış olabilir.

İnsanlar ile ilişkileriniz gayet iyi iken aniden sorunlar yaşamaya başladıysanız, iş hayatında, sosyal hayatta insanlar sizinle birlikte vakit geçirmekten kaçınıyor, sizden uzaklaşıyor ise kısmetiniz kapalı olabilir

Nişanlınız ile evlilik yolunda ilerleyen mutlu bir ilişkiniz olmasına rağmen birden bire sorunlar yaşamaya başladınız ve ayrıldıysanız kısmet kapama büyü nedeni ile olmuş olabilir.

Kısmeti kapalı olan insanlar hayatta hak ettikleri başarıyı kesinlikle yakalayamaz oldukça büyük sorunlar yaşarlar.
Bu nedenle kısmet açma duaları ve yöntemlerine başvurulur.

Kısmet açma iş kısmeti açma şans açma ve rızık kısmetı açtırmak amacıyla yapılan birçok çeşit büyü bulunmaktadır.
Kısmeti kapalı olan kişiler için kısmet açma duası yapılır. Kuranda Bazı ayet ve duaların kısmeti açıp kısmetsizliği tamamen ortadan kaldırdığı görülmektedir.

Kısmet açmak için okunacak dualar
Kısmet duası nedir
kişilerin hayırlı bir evlilik yapma isteklerinde, şansının açılmasında, hayırlı bir iş kazanç kısmeti istendiğinde, kısmeti bağlı olanların okudukları dualardır.

Kısmet nasıl açılır
Kısmet iş şans açma yöntemleri ister dua, ister vefk, isterse kısmet açma muskası veya büyü yaptırma ya da bozdurma şeklinde yapılsın, hayatınızın akışını olumlu yönde değiştirecektir.
Tabi kısmet açma şans açma iş kısmeti açma ve büyü bozma konusunda uzman bir medyum hoca ile yapıldığı takdirde.

Denenmiş en etkili kısmet açma duası

Evlilik kısmeti kapalı kişlerin için kısmet açma yöntemi;
Taha suresi 131. ve 132. ayetlerini safran, misk ve gülsuyu karışımında mürekkeple bir kağıda yazılmalı ve kısmetin açılması istenen kişilerin koluna asmalıdır. Böylece unutkanlık sorunu olanlar şifa bulacak, fakirse kurtulacak ve biiznillah kısmeti açılacaktır.

Evlilik Kısmeti nasıl açılır

Evlenemeyen kişiler için evlilik duası
Furkan suresi 74. ayeti okumalıdırlar. Allah’ın izniyle fayda göreceklerdir. “Vellezine yekulune Rabbena heb lena min ezvacina va zürriyyatina kurrate a’yüniv vec’alna lil müttekiyne imama.” Meali, “Ve onlar ki, Ey Rabbimiz, lütfunla eşlerimizden, çocuklarımızdan bizlere göz aydınlıkları ihsan et, bizi takva sahiplerine önder kıl,

Her konuda Kısmetin açılması için dua

Sabah ezanından önce abdest alarak, namazı kılacaksınız. Namazdan sonra 41 defa “Ayetel Kürsi”okuyarak, niyetinizi yapın. Güneş doğuncaya kadar uyumayacak, ezan sonrasında kapıyı ya da pencereyi açarak evinizin içine kısmetin dolmasına yardımcı olacaksınız. Bunu yapanların her konuda kısmeti Allah’ın izniyle açılacaktır

Bu konuda Medyum Hafize Hoca'dan daha ayrıntılı bilgi almak ve işlem yaptırmak için arayın : 0505 070 73 34

7 YORUMLAR

 1. Merhaba Benim kısmetimde uzun yıllardır kapalıydı medyumlara hocalara gittim kimse çözüm olmadı. Sadece istanbul medyumlarından etkili medyum Hafize hoca İnan’ın 20 günde kısmetimi açtı şuanda nişanlıyım düğünüme hocamı davet edeceğim bence En iyi medyum hoca Hafize hoca. Herkese tavsiye ediyorum

 2. Selam arkadaşlar Ankara’da yaşıyorum 33 yaşındayım. Bende istanbul medyumlarından medyum hafize hocaya işlem yaptırdım kapalı olan kısmetimi 14 günde açtı. Öyle fark ediyor ki maddi manevi gelişmeler yaşıyorum allah razı olsun sizlere medyum tavsiyem en iyi medyum Hafize Hocadır.

 3. HAFİZE HOCA YILLARDIR ÇÖZÜM BULAMADIĞIM İŞİME ÇÖZÜM BULDU.
  ALLAH RAZI OLSUN İŞTE GERÇEK HOCA BUDUR. MİLLET DOLANDIRICI OLMUŞ KİMİ SÖMÜRSEM DİYE UĞRAŞIYOR.
  ALLAHDA BENİM KARŞIMA BU MUHTEREM İNSANI ÇIKARDI.KESİNLİKLE ÇALIŞMANIZI TAVSİYE EDİYORUM.
  SAYGILAR HOCAMAA…

 4. Hafize hocam sizlere ne kadar teşekkür etsem azdır.
  Başta biraz tereddütüm vardı biliyorsunuz hani olacakmı olmayacak mı diye sizde o zaman bana güven demiştiniz bende bir türlü tereddütümü yenememiştim. artık ne kadar yanıldığımı anladım. sizin sayenizde artık iş hayatım,aşk hayatım çok değişti herşey tamamen olumlu olmaya başladı. tüm kapalı olan kısmet kapılarım sizin sayenizde tekrar açıldı hayatımda olağan üstü olumlu değişiklikler olmaya başladı. Hafize Hocam her şey için çok teşekkür ederim.

 5. BENDE GEÇİM SORUNLARI YAŞAYAN BİRİYDİM. EŞİMDEN AYRIYIM.MECBUR HAYATIMI DEVAM ETTİRMEK ZORUNDAYIM. İŞDEN ÇIKARILDIM.KAPILAR HEP YÜZÜME KAPANDI.RIZKIMI AÇTIRMAK İÇİN İŞ BULMAK İÇİN HAFİZE HOCAYI ARADIM DİĞER MEDYUMLAR BENDEN ÇOK UÇUK RAKAMDA PARA İSTEDİLER AMA HAFİZE HOCA BAŞKA ÇIKTI. ALLAH ONDAN RAZI OLSUN.ONUN SAYESİNDE İŞ BULDUM ÇALIŞIYORUM VE HOCAMA VEFA BORCUMU NASIL ÖDERİM BİLMİYORUM.

 6. 38 yaşındayım, bu zamana kadar evlenemedim, işe giriyorum anlamsız bir şekilde işten çıkarılıyordum üzerimde bir kısmetsizlik vardı. İş arkadaşım daha önce işlem yaptırdığı ve güvenilir olduğunu söylediği hafize hocanın numarasını verdi hocayla telefonda işlemlere başladık Kısmet açma çalışması yaptı sonuç mu? şuan da İş yerinde iyi bir pozisyonda nişanlı bir bayanım keyfime diyecek yok

 7. son zamanlar da hafize hocayı başarısından ve dürüstlüğünden dolayı çekemeyen bazı sahtekar medyum çetesi sahte site açarak yalan yorum yazarak iftira atmaktadırlar sakın itibar etmeyin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here