Canbar Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

2
2375

Anadolu’nun geleneksel aşık etme büyüsü
Canbar aşk büyüsü
Karşılık görmeyen aşkların ve terkedilmiş sevgililerin can simidi denenmiş CANBAR aşk büyüsü.

Canbar ne demek
Canbar, kelime anlamı yönüyle “deri parçası” demektir. Canbar aşk büyüsü de deri üzerine yazılar yazılmak suretiyle yapılan büyü demektir.
En güçlü aşık eden büyü canbar aşk büyüsü.
Canbar aşk büyüsü yüzde yüz etkili büyülerin başında gelir denmiş, çok güçlü bir aşk büyüsü olduğu eskiler tarafından iddia edilmiştir.
Canbar aşk büyüsü aynı zamanda fazla işlem gerektirmeyen kolay bir aşk büyüsü olarak bilinir.
Canbar aşk büyüsü çok eski bir aşk büyüsüdür bu sebeple çemberlerin ve yazıların mürekkebinin çini mürekkebi olması lazımdır
En etkili aşk büyüsü tarifleri içinde aslında en kolay aşk büyüsü Canbar’dır denilebilir.
canbar aşk büyüsü ilk yedi günden itibaren etkisini  göstermeye başlayıp yirmi günün sonunda o kişi muradına erer dilediği kişiye kavuşur. istenilen sevgili aşk ateşiyle yanar tutuşur ve isteyene tüm kalbiyle bağlı olarak gelir ve ondan başkası ile olamaz tamamen bağlıdır.

Canbar aşk büyüsü günahmıdır?


birçok insan bu büyüyü, canbar aşk büyüsü olarak değil canbar duası olarak bilir. bu da, büyü ile duanın kesişme noktası olan \”ak büyü\” kavramını getiriyor akla. yani canbar aşk büyüsü, bir başkasına zarar vermeyi amaçlayan \”kara büyü\”lerden biri değil.

Eski dönemlerde koyun ya da ceylan derisi üzerine kadının ve erkeğin isimlerinin yazılması ile yapılırdı.

Canbar büyüsü nasıl yapılır


Önce deri üzerine bir çember çizilir, ardından kadın ile erkeğin isimleri bu çemberin içine yazılırdı. Çemberin dışına da kişileri birbirine sevdirip bağlayacak kısa dualar veya sevda ile alakalı esmalar yazılırdı. (Bu esmaların görevli hüddamları veya cinleri devreye girer)
Yazılı deri parçası bir günlük yürüme  mesafesinden uzak bir yere götürülüp bırakılırdı.
Canbar aşk büyüsü etkileri Böylece aşık ettirilecek kişi yoğun bir “yalnızlık duygusu” yaşar ve bu yalnızlığı hafifletmek üzere “sevgilisi” kabul ettiği kişiye yönelirdi.
Canbar aşk büyüsüne; canbar bağlama büyüsü canbar tılsımı canbar vefki

En etkili aşk büyüsü canbar, Anadolu’da en sık müracaat edilen aşık etme büyüsü olmuştur. Öyle ki günümüzde bile hakiki deriden imal edilen çanta ve ayakkabılar bu büyünün icrasında kullanılabilmektedir.

Canbar aşk büyüsü kaç günde etki eder


canbar aşk büyüsü uygulaması, 20 günlük bir süreçte yapılmaktadır. Büyünün yapım sürecinin 7. gününde büyü etkilerini göstermeye başlar. Büyünün yapım sürecinin tamamlandığı 20. günde büyü tam olarak etki etmeye başlar kısa sürede sonuç verir ve canbar aşk büyüsü tutar.

Canbar aşk büyüsünde kullanılan malzemeler ve dualarla
Canbar aşk büyüsünü yaptırmış kişilerin yapılan işlemlerin aşk dualarının ve aşık etme vefkin tutacağına gönülden inanmaları gerekiyor. Büyüde ki Vefkin tesir gücü bu inanca bağlı olarak artıyor yada azalıyor. Bu husus önemlidir ve unutulmamalıdır. Zaten canbar büyüsünü yapan medyum hoca bunu size söyler.

Canbar aşk büyüsü bozulur mu?
Canbar asya aşk büyüleri içinde yer alır.  Bu aşk büyüsü bozulması zor bir aşk büyüsüdür. Aşk büyüsü bozmak için yapılması  gerekenler
Canbar aşk büyüsünü yapan büyücüler canbar büyüsünün karşısında her zaman başarılı olmaz denilmiştir. Aşk büyüsü bozanlar bu ilginç aşk büyüsü karşısında zorlanmış bazende çaresiz kalmışlar.

Canbar aşk büyüsü yaptırmak veya canbar aşk büyüsü bozdurmak istiyorum diyorsanız hemen arayın.

Bu konuda Medyum Hafize Hoca'dan daha ayrıntılı bilgi almak ve işlem yaptırmak için arayın : 0505 070 73 34

2 YORUMLAR

  1. HOCANIN CANBAR BÜYÜSÜDE OLDUKÇA BAŞARILIYDI 1 YILLIK PLATONİK AŞKIM İÇİN CANBAR AŞK BÜYÜSÜ YAPTIRDIM 21 GÜNDE BİTTİ CANBAR BÜYÜSÜNÜN ETKİSİNİ GÖRMEYE BAŞLADIM OLDUKÇA ETKİLİ BİR AŞK BÜYÜSÜ GÖZLE GÖRÜLMEYE DEĞER DEĞİŞİKLİKLER OLMAYA BAŞLADI. ÇOK MUTLUYUM HOCAMDAN ALLAH RAZI OLSUN

  2. Bende sevgilim için hafize hocama işlem yaptırdım 3 haftalık bir çalışmamız oldu kendisiyle ben bu kadar umutlu değildim yani işlemin tutcağından şüphem yoktu ama bu kadar kısa süre içerisinde sevgilimin beni aradığını görünce havalara uçtum hocamın yaptığı aşk işlemi tutmuştu o kadar sevindimki emeklerinizden dolayı teşekkür ederim bu kadar dolandıcı arasın da sizi bulduğum için Allah’a şükrediyorum.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here