Bioenerji – Bioenerji Nedir?

0
2506

Bioenerji Nedir?

Bioenerji; evrensel bir yaşam enerjisidir.
Kâinattaki herşey bu enerji ile orantılıdır.
Enerjisi olmayan varlık yoktur. Bioenerji
Kurandan ayeteler, Allah’ın isimleri ve dualar ile yapılan bir şifa çalışmasıdır.
Bioenerji uygulaması esnasında ayet ve duaların pozitof enerjisini kişiye aktarıp, kişinin üzerindeki negatif enerji çekilir.

Bioenerjinin hiçbir yan etkisi yoktur. bahsetti. Özellikle ruhsal sıkıntısı olup herhangi bir fayda gömeyen kişiler, Kanser hastaları ağrısı ve yan etkisi olmadığı için bioeneji ile tedavi yöntenlerini denemektedirler.

Bioenerji evrendeki şifalı enerji ve insan bedeninde bulunan pozitif enerji uyumu ile adeta bir şifa kaynağıdır. Bu pozitif şifa enerjisi ile kanser hastalığına bile ağrısız yan etkisiz tedavi edilebilmektedir.
Bioenerji şifa enerji vucuttaki hücrelerin iyileşmesine yenilenmesine onarılması ve canlanmasına neden olan mucizevi bir güçtür.

Bioeneji ile evrendeki enerji insan vucüdunda bulunan enerji ile uyumlu hale getirilerek ruhsal ve fiziksel olarak vucudun rahatlaması huzur ve mutluluğa kavuşmasi bağışıklık sisteminin güçlenmesine sebep olur.

Bioenerji nedir, Bioenerji nasıl yapılır, Bioenerji nasıl öğrenilir, biyoenerji nedir coğrafya, alfa bioenerji nedir,  bioenerji nedir hangi hastalıklara iyi gelir, bioenerji ile tedavi, bioenerji seans ücretleri merak ettiğiniz herşeyi bioenerji uzmanı aynı zamanda medyum Hafize hocaya sorabilir ve destek alabilirsiniz

Bu konuda Medyum Hafize Hoca'dan daha ayrıntılı bilgi almak ve işlem yaptırmak için arayın : 0505 070 73 34

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here