Bağlama Vefki

0
2820

Bağlama Vefki Nedir?

Bağlama vefki ile soğuyan eski sevgi ve muhabbeti kalmayan evli çiftlerin arasında sevgi bağları güçlenmesi için yapılan vefk çeşitleridir.
Aynı şekilde sevgilisiyle arası bozulan eskisi kadar sevilmediğini düşünen kişilerin sevgilisinin kendisinden başka kimseyi gözü ve gönlü görmemesi için yaptırdıkları vefktir. Aşk Bağlama tılsımıda denilebilir. Bağlama vefki nasıl çalışır?

Bağlama Vefki Nasıl Yapılır ?

Bağlama vefki yapılırken ilk önce kişilerin isimlerinin burç uyumuna göre en uygun yıldız saatinde, isimlerin ebced hesabı hesaplanarak, safran mürekkebiyle vefk çizilmeye başlanır. Vefki yaptıktan sonra üzerine bağlama duası, bağlama vefki duası okunup nefes edilir. Bağlama vefkiyle hüddamlar tayin edilir

Bağlama Vefki Kaç Günde Etki Eder

Bağlama vefki ile 1 hafta içerisinde etkisini göstermeye başlar.
Bağlama vefkinde müvekkel olunan hüddam devreye girdiği için, bazen birinci günde etki eder. Bazen üçüncü günde ama 7 vefkin etki etmesi için ortalama bekleme süresidir.

Bağlama Vefki Etkisi

Bağlama vefki yapıldıktan sonra bağlanması istenen kişinin tavırlarında değişiklikler oluşmaya başlar. Vefki yaptıran kişiye karşı daha çok ilgili davranır. Kalbinde sevgi bağları güçlenir. Bu sevgi artışı kişinin konuşmasına ve daranışlarına yansır.

Bağlama Vefki Yaptıranlar

Bağlama vefki yaptıran kişilerin yorumlarına bakıldığı zaman olumsuz sonuç alan olmamıştır. Vefki hazırlayan kişi titizlikle hazırlanarak bağlama vefki yapmak, bu şekilde hazırlanan vefkin etki etmemesi imkansızdır.
Bağlama vefkine aşk vefki denilebilir.
Aşk bağlama vefki yaptırmak isteyenler havas alimi hafize hocayla görüşerek istedikleri vefk çeşitleri; aşk vefki, bağlama vefki, geri getirme vefki, koruma vefki, şirinlik vefki hazırlatabilirler.

Bu konuda Medyum Hafize Hoca'dan daha ayrıntılı bilgi almak ve işlem yaptırmak için arayın : 0505 070 73 34

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here