Ayırma Duası

1
3668

Ayırma duası
Genellikle birlikteliği olan iki kişi için buna karşı çıkan kişi tarafından yapılmaktadır. İki insanı birbirinden ayırmak isteyen art niyetli kişilerce yada Sevdiği insan kendisinden soğuyup başka biriyle olmaya başladığında seven insan tarafından ilişkisini yoluna sokmak için yapılmaktadır
Ayırma duasına başvurulmaktadır

İki kişiyi birbirinden ayırmak için okunan ayırma duası medyumların kullanmış olduğu bi yöntemdir. Medyumlar tarafından yapılan ayırma duaları ve ayırma büyüleri çiftleri birbirinden ayırabilir, soğutabilir. Ayırma duası denenmiş olup Kısa sürede etkisini gösteren bir duadır. Yine söylediğimiz gibi ayırma duası iki tarafı keskin bıçak gibidir. Art niyetle yapılmamalıdır.
Bazen bu büyü çok samimi olan iki arkadaş içinde çıkarları doğrultusunda 3. şahıslar tarafından yapılmaktadır. Ayırma Büyüsü kuvvetli ve etkili büyü türlerindendir. Ayırma Büyüsü sayesinde isteğiniz kişileri birbirinden ayırabilirsiniz. Kuvvetli denenmiş Ayırma dualarıyla güçlü nefeslerin harmanlanmasıyla ortaya çıkar. Kişiler, çiftler veya benzeri bireylerin arasında soğuk duygular serpiştiren Ayırma Büyüsü ile sizlerde isteğinizi kişileri ayırabilirsiniz. Ayırma duası korkulacak veya ürkecek birşey değildir. Denenmiş Ayırma Duasının herhangi bir zarar yoktur , sadece amaç doğrultusunda işe yaramaktadır.

Ayırma Duası/Soğutma Duası

Bu işlem düşünüldüğü gibi şer amaçlı yapılan bir çalışma değildir. Aile içinde sizlerin evliliğinize muhalefet olan yuvanızda ki muhabbeti bölen kişilerin evinizden uzak durması için de yapılır. Ayırma büyüsü dua ile yapıldığı için her zaman halis bir niyete göre uygulanmalıdır Havas ilminde bu işleme Tefrik yani ayırma ve soğutma duası denir. Peki bu işlem hangi durumlarda kullanılmalıdır.

Ayırma Duası Nasıl Yapılır

Ayırma duası yani tefrik soğutma duası kişilerin arasındaki muhabbeti bozup aralarında soğukluk olsun diye yapılacak olan işlemdir. Bu işlemin yapılabilmesi için tarafların adı, anne adı, baba adı ve doğum yılları gerekir. Özel malzemeler ile rahmani davetler uygulanarak kişiler arasında yıldız ayırma işlemi yapılır. Bu işlem uygulandıktan sonra tarafımdan kişiye özel tılsımlar ile ayrılmaları kısa süre içerisinde vuku bulur. Ayırma büyüsü yapılmış olan bir aile ise daha bunun farkına varmadan araların da başlayan husumet ve yıldız düşüklüğü ile kısa süre içerisinde ayrılırlar.Bunun içinde biranda eşler arasında başlayan soğukluklara da dikkat etmeli ve bunun nedenini araştırmanız gerekmektedir.

Etkili Ayırma Duası rahmani olup Kötü niyetle yapılan Ayırma büyüsü etkili bir kara büyüdür.
Karı- koca veya sevgilileri birbirinden ayırmak amacıyla yapılır. Dışarıdan bir yardımcı veya aracı ile ayırma işlemi yaptırılmaz. Birbirini seven kişilerin bilinçleri ile oynanır, kişilerin ruhsal dünyaları bozulur, nihayetinde kişiler birbirlerinden nefret eder

Ayırma Büyüsü Yerine Ne Yapmalıyım?

Biz hiçbir zaman size büyü yolunu tavsiye etmedik ve bu yolun oldukça sıkıntılı ve son derece tehlikeli olduğunu dile getirdik. Peki, ne yapmalısınız?

Tabi ki tamamen masum ve tehlikesiz bir yol olan “dua yolu”nu tutmalısınız. Bunun için sizde hususunda birçok kişinin hayatını değiştiren medyum hafize hocayı arayıp ayırma dualarıyla amacınıza ulaşabilir veya Ayırma büyüsü bozdurma işlemi yaptirabilirsiniz.

Bu konuda Medyum Hafize Hoca'dan daha ayrıntılı bilgi almak ve işlem yaptırmak için arayın : 0505 070 73 34

1 YORUM

  1. Evliyim eşim beni aldattı üzerine iki çocuğumla beni ortada bırakıp o kadına gitmişti aylarca haber alamadım. Hafize hocamla görüşüp ayırma büyüsü yaptırdım 20 gün içerisinde eşim evimize döndü hemde mahçup ve pişman bir halde. Evimizin huzurunu hafize hocaya borçluyum. Hafize hocayla çalışan kazanır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here