Ayırma Büyüsü

1
1696

Ayırma büyüsü nedir
İki kişiyi, sevgiliyi veya eşleri birbirinden ayırmak için kullanılan kara büyü yöntemidir.
hiç bir seven insan sevdiği kişiyi bir üçüncü kişiyle paylaşmak istemez.
Eğer iki insanın birbirlerini sevmelerini istemiyorsanız sevgilileri ayırma büyüsü yaptırarak bu iki kişiyi birbirini sevmekten vazgeçirebilirsiniz.
Başka bir kişinin aranıza girmesiyle sevdiğiniz insanı kaybetmiş olabilirsiniz. Yıllarınızı birlikte geçirdiğiniz eşiniz başka bir insanın araya girmesi sonucu sizi terk etmiş olabilir. Bu durum elbette terk edilen taraf için kabul edilmesi mümkün olmayan bir durum yaratır. Tasvip edilmeyen bir büyü olduğu halde haklı nedenlerin olduğu durumlarda kullanılabilir.

İki kişiyi birbirinden Soğutma büyüsü Nişanlıdan ayrılma, sevgiliden ayırma evlileri karı kocayı birbirinden ayırma büyüsü ismiyle de anılır.
En etkili Ayırma büyüsünde amaç sevgilileri, sevenleri ve evlileri ayırmaktır.

Ayırma büyüsü nasıl yapılır?

Ayırma büyüsü Çeşitli özel vefk ve tılsımlarla yapılır.

EN ETKİLİ AYIRMA SOGUTMA BÜYÜ ÇEŞİTLERİ;

BİR KİŞİYİ KADINDAN AYRIMA ;

Her şey yolunda devam ederken erkeğin ilişkisinin bulunduğu bir kadından ayırmak için yapılan büyülerdir.

SEVENLERİ AYIRMA ;

Birbirini seven iki insanı, kıskanan, ilişkide gözü olan kişiler tarafından yapılmış ayrılık büyüsü soğutma büyüleridir.

ERKEKTEN AYIRMA ;

Evli ve ailesi olan bir erkeği seven ve onda gözü olan bir kadın tarafından, erkeği eşinden ve ailesinden ayırmak için yapılan  büyü çeşididir.

EVDEN AYIRMA ;

Aynı ortamda yaşadıkları kişiyi ya da çiftlerin bu ortamdan ayrılması için yapılmış büyülerdir.

KAYNANADAN AYIRMA ;

Anne, gelin ve damat’ın birlikte yaşadığı bir evde, gelinin ailesi tarafından gelinle damadın kaynanasından ayrılıp başka bir eve yerleşmeleri için yapılan ya da gelin tarafından kaynananın evden ayrılması için yapılan büyü çeşididir.

AYRILIK BÜYÜSÜ ;

Kişinin, bulunduğu şehirden, işinden, tüm çevresinden, aile ve akraba bağlarını koparıp bilinmeyen bir yere gitmesi ve orada perişan olması için yapılan büyülerdir. Bütün bu büyülerin sonucunda kişi, içinde bulunduğu ortamdan sıkılmaya başlar, içinde türlü sıkıntılar hisseder, bulunduğu kişinin yanından veya ortamdan ayrıldığı zaman tarifsiz bir rahatlama hissetmeye başlar.

BOŞANMA BÜYÜSÜ

Sorunsuz bir şekilde eşlerden ayrılmak için yapılan büyü çeşididir. Ayrılmak istenen eşin gönül rızasıyla boşanmaya razı olması için yapılır.

Çok kuvvetli ayırma büyüsü ne zaman etskisini gösterir?

Denenmiş Ayırma büyüsünün ilk aşaması
Büyüyü yaptırdıktan sonraki ilk  gündür bu süre içinde ayırmak istediğiniz kişiler arasında tartışmalar başlar.
İkinci süreç ise ilk  gün ile 10 gün arasında gelişir. Bu süre içinde bu çiftlerin artık yaşadıkları ilişkiyi devam ettiremeyecekleri düşüncesi başlar.
En son aşaması 10 günden sonra gerçekleşmeye başlar yani artık bu iki insanın ayrılmaya karar verecekleri sürecin başlangıcıdır bu. Kısa bir zaman içinde bu ki insanın arası bir daha düzelmeyecek şekilde açılarak aralarındaki sevgi ve aşk bağı tamamen kopar artık birbirlerini dahi görmek istemeyecek bir noktaya gelirler. kaçınılmaz olarak ayrılık gerçekleşecektir.

Bu konuda Medyum Hafize Hoca'dan daha ayrıntılı bilgi almak ve işlem yaptırmak için arayın : 0505 070 73 34

1 YORUM

  1. Üniversite de sapık bir hocanın kurbanı odum ve aileme de hiçbişey diyemedim çaresizdim bana karşı saplantılıydı ve beni tehdit ediyordu hafize hocamla tefon da görüştüm bana çok yardımcı oldu. yapılan uzamlaştırma ve soğutma işlemleriyle ayetler ve dualarla çirkef insandan kurtuldum artık beni rahatsız edemiyor hafize hocamı herkese tavsiye ediyorum

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here