Aşk Vefki

0
4769

Aşk Vefki Nedir?

Öncelikle Vefk nedir? Vefk ilmi konusundaki detaylı bilgiye sitemizdeki “Vefk” başlıklı makalemizi okuyarak bilgi edinebilirsiniz.

Aşk vefki sevdiği kimsenin aşık olması veya daha fazla bağlanması için hazırlanan muska şeklinde katlanıp genelde üzerinde taşınan yazılır bir dua çeştidir. Aşık etme vefkide denilebilir. Vefk örnekleri çoktur. Vefkin büyü olduğunu zannedilir asla büyü değildir. Tamamen rahmani bir uygulamadır. Büyü günahtır, vefk günah değildir.

Aşk Vefki Nasıl Yapılır ?

Aşk vefki yapabilmek için, öncelikle kişilerin isimleri ebced hesabıyla hesaplanır ve bu ebced değerine uygun olan esma seçilerek vefk yazılır.
Vefk yazmak için naturel gülsuyu ve misk ile karıştırılmış orjinal safran kullanılarak, hazırlanan safran mürekkebi ile yazılır. Aşk vefki aşık etme vefki Safran mürekkebiyle celbi muhabbet işlemi için en etkili olan yıldız saati zühre vaktinde yazılır. üçlü veya dörtlü olarak hazırlanır. Vefkler kağıda yazılabildiği gibi ceylan derisine veya gümüşe işlenir veya vefk kırmızı kumaşa sarılır.

Aşk Vefki Kaç Günde Etki Eder?

Özen ve titizlikle hazırlanan aşk vefki vefk yazıldığı günden itibaren etki etmeye başlar. Vefkin hüddamları vefk’te ismi yazılan kişiye baskı oluşturur vefki taşıyan kişiye karşı duygusallık başlamız olur.

Aşk Vefki Yapılan Kişi Ne Hisseder?

Aşk vefkini üzerinde taşıyan kişi vefki yaptırdığı kimseyi adeta mıknatıs gibi kendine çeker. devamlı vefki yaptıran kişiyi düşünür, onu görmek ister konuşmak, sesini duymak ister. Duygu yoğunluğu oluşur ve dayanamayıp onun yanına gider.

Aşk Vefkin Tuttuğunu Nasıl Anlarız

Eğer Aylarca konuşmadığınız insan sizi arayıp görüşmek istiyorsa veya size karşı ilgili davranmaya başladıyda aşk vefkinin tuttuğunu anlayabilirsiniz. Aşk vefki yaptıranlar istediği kişiyi kendisine aşık ederek en kısa sürede sevdiğine kavuşur.

Vefk çeşitleri şunlardır;
1. Aşk vefki
2. Bağlama vefki
3. Geri getirme vefki
4. Büyü bozma vefki
5. Aşık etme vefki
6. Kısmet açma vefki
7. Koruma vefki
8. Sevgi vefki
9. Rızık bolluğu vefki
10. Şirinlik vefki
11. Muhabbet vefki
12. Celbi muhabbet vefki
13. Bereket vefki
14. Başarı vefki

Vefk yapan en iyi hoca, ünlü havas hocası
Hafize hocayla iletişime geçerek ömürlük aşk vefki veya aşk tılsımı hazırlatarak sevdiğiniz insana kavuşabilirsiniz. En iyi medyum hafize hoca dünyanın her tarafındaki müşterilerine, yıldızname ile burç haritasına bakıp, kişiye özel vefkler hazırlayarak, kargoyla göndermektedir. Güvenilir medyum hafize hocamızın ilminden istifade etmenizi tavsiye ederiz.

Bu konuda Medyum Hafize Hoca'dan daha ayrıntılı bilgi almak ve işlem yaptırmak için arayın : 0505 070 73 34

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here