Aşk Tılsımı

0
3285

Aşk Tılsımı Nedir Aşk Tılsımı Ne İşe Yarar

Aşk tılsımı hoşlanılan sevilen kişinin sevip aşık olması için özel malzemelerle hazırlanan rahmani bir uygulamadır.
Her insan ömrü hayatında mutlaka aşk duygusunu tadar fakat herkes karşılık göremeyebilir. Çekilen acı ve ızdırab neticesiyle insanlar aşk tılsımı, aşk büyüsü, aşk vefkleri gibi işlemlere başvurur.

Aşk tılsımı Nasıl Yapılır?

Aşk tılsımı yapmak için dikkat edilmesi gereken bir çok husus vardır. Aşk tılsımı, tılsım çeşitleri, vefk tılsımı yapabilmek için havas ilmini bilmek, özellikle arapça bilinmesi gerekir çünkü tılsım daha çok arapça sayılar ile yazılıp hazırlanır. Kişilerin büyük ebced hesabıyla isimlerin ebced değeri hesaplanır. Bu rakamlar ile tılsımlar hazırlanır bu rakamlar birer şifre gibidir. Bir insanı Kendine aşık etme tılsımı hazırlanırken farklı malzemeler kullanılır. Ceylan derisi, safran, zaferan, gülsuyu, misk bunlardan sadece bir kaç tanesidir. Tılsımlar hazırlanırken yıldız saatleri hesaba alınarak yazılır. Aşk tılsımı için kişinin burcuna göre uğurlu günü ve yıldız saatinde hazırlandıktan sonra üzerine Aşk tılsımı duası okunur. Aşk tılsımı duası bu konuda en önemli olan hususlardan birisidir.

Aşk Tılsımı Çeşitleri
• Vefk Tılsımı
• Aşık etme Tılsımı
• Bağlama Tılsımı
• Sevgiliyi Geri getirme Aşk Tılsımı

Aşk Tılsımı Etki Süresi

En çok merak edilen konu ise Aşk tılsımı kaç günde etkisini gösterir. Aşk tılsımı havas uzmanı tarafından bazı kaidelere uyularak hazırlandığı vakit etkisini genelde 1 hafta içerisinde göstermeye başlar fakat her işlemde olduğu gibi tılsımlar büyüler rahmani işlemlerde işlem yapılan kişinin karakteri yıldızı işlem süresini etkiler. Mesela ters, inatçı, gururlu olan kişilerde işlem etkisini daha geç sürede gösterir. Fakat kişilik ve karakter olarak yumuşak mizaclı olan kişilerde ise yapılan vefk tılsımları en kısa sürede etkisini göstermeye başlar. Bu kişiler duygusal yoğunluk yaşayarak tılsımı taşıyan kişiye karşı özlem ve hasret çekip, dayanamayıp iletişime geçerler.

Aşk Tılsımı Geri Getirme

Aşk tılsımı ile celbi muhabbet işleminin yanı sıra gideni geri getirme, terkeden sevgiliyi aşkla geri döndürme, Evini yuvasını bırakıp ailesinden ayrı yaşayan evli kişilerin evine eşine sevgiyle geri dönmesi amaçlarıyla aşk tılsımı yapılır. Bunlara aşk tılsımı geri getirme işlemi denir. Mutsuz evliliklerde kocayı eve bağlama için aşk tılsımı yapılır. İlişkisinde güven problemi yaşayan insanlarda sık sık bağlama için aşk tılsımı hazırlatır. Her ne kadar bu amaçlar için yapılan aşk büyüsü, bağlama büyüsü geri getirme büyüsü gibi büyü çeşitleri bulunmuş olsada aşık etme tılsımı, vefk tılsımı, geri getirme tılsımı, bağlama tılsımları ile en kısa sürede hedefe ulaşılmış olur. Tılsımlar asla büyü değildir. Rahmani uygulamalar içerisine girer. Büyü yaptırıp, günaha girmeden, rahmani uygulamalar ile çok daha etkili ve kısa sürede sonuç alabilirsiniz. Aşk tılsımı yaptıranlar kişilerin aşk tılsım yorumlarına bakıldığı zaman tılsımların ne kadar etkili bir uygylama olduğunu görmüş oluyoruz. En etkili aşk tılsımı yaptırıp kısa süre içerisinde aşık etme, bağlama, geri getirme amacıyla istenilen amaca ulaşmış olursunuz. Vefk ve tılsım hazırlama konusunda başarısıyla sık sık kendisinden söz ettiren, havas alimi olan hafize hoca ile görüşerek en etkili aşk tılsımı hazırlatarak sevdiğinize kavuşabilirsiniz.

Bu konuda Medyum Hafize Hoca'dan daha ayrıntılı bilgi almak ve işlem yaptırmak için arayın : 0505 070 73 34

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here