Aşk Büyüsü Aşık Etme Büyüsü

10
2935

Aşk büyüsü aşık olduğunuz insanın acıyla sizi sevme olasılığının sıfır olduğu gerçeğinin farkına vardığınızda son çare olarak yapılabilecek büyüdür

Aşık edip bağlamak amaçlı yapılacak güçlü büyü ve dua yöntemleri vardır
sevdiğim adamı yada sevdiğim erkeği kendime aşık etme büyüsü  denilebir.
Aşk büyüsü veya aşk büyüleri yaptırmak sevdiğiniz bir kimsenin size gerçek aşk ile yaklaşması, sizden etkilenerek ilgi duyması amaçlıdır. bu yönde çok etkili olan uygulamalardır.

Aşık etme büyüleri

En tehlikeli aşık etme büyüsü
EN ETKİLİ AŞK BÜYÜSÜ AŞIK ETME BÜYÜSÜ

Adet kanı büyüsü kadının adet döneminin birinci ya da ikinci günü yapılan etkili bir aşık etme büyüsüdür.

Büyü yapımına akşam gün batımında başlanır ve büyü gece yarısı tamamlanır.Bütün büyü uygulaması aynı gece içinde bitirilmelidir. Eğer büyü ritüellerinden biri yanlış yapılırsa büyü tutmaz ve sonraki adet dönemine kadar beklemek zorunda kalınır.

Asıl adet kanı aşk büyüsünde büyü malzemesi olarak kumaş parçaları ve bir adet çakıl taşı kullanılır. Bez parçalarının birisine ve çakıl taşına çok hafif bir şekilde adet kanı sürülür. Ardından başka bezlerle farklı bir sarmalama metodu uygulanır. Sarmalanmış bezler ve çakıl taşı gece yarısı bir akarsuyun içine atılır Bu aşamadan sonra büyü tutmaya başlar.

Bu büyünün en tehlikeli tarafı büyü uygulamasının yanlış anlaşılmasındandır. Buna göre güya kadının adet kanından az bir miktar bir içeceğin içine katılarak erkeğe içirilecektir. Adet kanını içen erkeğin kadına deli divane aşık olduğuna inanılmaktadır.
Bu uygulama orijinal büyüde yoktur. Üstelik bu tarz bir davranış erkeğin sağlığını ciddi biçimde olumsuz etkileyebilir. Çünkü adet kanı içinde içilmesi halinde insan metabolizmasını altüst edecek çok sayıda zararlı madde bulunmaktadır.

Asıl adet kanı büyüsünde büyü malzemesi olarak kumaş parçaları ve bir adet çakıl taşı kullanılır. Bez parçalarının birisine ve çakıl taşına çok hafif bir şekilde adet kanı sürülür. Ardından başka bezlerle farklı bir sarmalama metodu uygulanır. Sarmalanmış bezler ve çakıl taşı gece yarısı bir akarsuyun içine atılır Bu aşamadan sonra büyü tutmaya başlar.

Mum Büyüsü: Bir mum üzerine istenen kişi ve annesinin isimlerinin Arapça olarak yazılması ve daha sonra bazı dua ve Esmaların okunmasıyla birlikte yapılır. Belirlenen gün ya da gece, istenilen saatte mum yakılır ve farklı okumalar sonrasında dilek tutulur. Büyüyü yapan kişinin belirttiği süre boyunca işleme devam edilmektedir.

Düğüm Atarak Âşık Etme Büyüsü: Pamuk bir ipliğin alınarak bir düğüm yapılmasıyla istenen büyüdür. Bir takım ayetler okunarak ve 1 fatiha, 1 ayet-el kürsi, 3 ihlas ve 3 tebbet okunarak 11 kez istediğiniz kişinin ismini okumalısınız. Daha sonra etkisini gösterecektir.

Aşk Vefki – Tesirli Aşk Tılsımları

“Aşk vefki” bir kişiyi aşık etmek amacıyla kullanılan büyü sözcükleri anlamına gelmektedir. Tılsımlı sözcüklerin üzerine yazıldığı kumaş veya kağıt parçacıklarıdır.

Vefk dediğimiz bu kumaş ve kağıtlar büyü yapmak için kullanılan kuvvetli araçlardır. Vefkler aracılığıyla bir kişinin içindeki duygular ele geçirilirse, kontrol altına alınırsa o kişinin buna karşı koyma şansı olmaz.

Büyülerde vefk kullanılması, etkisini 5 kat arttırır. Etkisi daha uzun sürer.

Vefk aracılığıyla büyü yapılan birisi önceden nefret duygusu hissettiği bir kişiye hayranlık duymaya başlayabilir. Aşk duygusunun tohumlarını büyü yaptığı kişinin kalbine atar.

Sevdiğim kişiyi köpek gibi aşık etmek aşk tılsımı aşk vefki aşkımı kendime bağlamak için büyü yaptırmak istiyorum
Yapılmış aşk büyüsü bozdurmak
istiyorum diyorsanın medyum hafize hocamızı arayın.

Bu konuda Medyum Hafize Hoca'dan daha ayrıntılı bilgi almak ve işlem yaptırmak için arayın : 0505 070 73 34

10 YORUMLAR

  1. son zamanlar da hafize hocayı başarısından ve dürüstlüğünden dolayı çekemeyen bazı sahtekar medyum çetesi sahte site açarak yalan yorum yazarak iftira atmaktadırlar sakın itibar etmeyin.

  2. Hafıze hocayı arkadaşım internetten buldu sevgilisi için işlem yaptı 11 gün de çok iyi sonuç aldığını söyledi geldi anlattı bana hakikaten kızın gözlerinin için gülüyordu konuşurken benimde içime bir istek girdi ne olur ne olmaz diye bende nişanlıma bağlama büyüsü yaptırmaya karar verdim görüştüm 9 günde de benim işimi yaptı cidden süper bir hoca hiç beklemeden çalışın ne derdiniz varsa çözüm bulun

  3. Arkadaslar, ben Büyünün ne olduğunu bilmezdim ta ki kocamın iş arkadaşına aşık oldugunu ve o yüzden iki yildir bana soğuk davrandigini ve benden ayrılmak istedigini söyleyene kadar.
    Kac ay ugraşiyordum o sevdadan vaz geçsin diye iki tane pirlanta cocuklarımız var ama eridim bittim. ne yapacağımı inanın bilmiyorum allahın yardımıyla hafize hocayı buldum meğer eşime kaşık büyüsü yapılmış cok zor günler yaşıyordum hocam bana umut ışığı oldu önce büyüyü bozdu sonra aşk büyüsü yaptırdım eşim çok pişman bir şekilde benden özür diledi o kadından nefret ettiğini böyle birşeyi nasıl yaptığına inanamadığını söyledi şuand benimle flört ediyor sanki severek evlenmiştik ama o zamanlar bile böyle aşık değildi avucumun içinde önce allaha sonra da hocama teşekkür ediyorum. Bu yorumu okuyanlara tavsiye hafize hocadan şaşmayın derim

  4. Bende hafize hocama aşk büyüsü yaptırdım bir hafta sonra istediğim gibi sonucu aldım. Kendisine çok teşekkür ederim gerçekten çok değerli bir insan.

  5. ben evli bir insanım ancak esimin eski nisanlisıyla konusmalarina sahit oldum ve bence onu unutamamıştı hafize hocadan eşimin bana köpek gibi aşik olmasinı benden başka kimseyi gözünun görmemesini istedim işlem yaptırdım sonuç olarak boşmaktan kurtuldum her gecen gün eşim bana bağlanıyor allah sizden razı olsun hocam.

  6. ben bir sene iki ay boyunca 3 yıllık sevgilimden ayrıldım çok ACI cekiyordum unutamıyordum bu süre zarfın da arada sadece arkadaşça mesajlaştık çaresizce hafize hocamı aradım kısa süre içerisinde olumlu gelişmeler yaşadim sevgilimle görüşmeye başladım hocam sayenizde acılarım dindi iyi ki sizi tanıdım

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here