41 İğneli Sabun Büyüsü

8
4124

Sabun büyüsü nasıl yapılır sabun büyüsü nasıl bozulur büyüsü belirtileri nelerdir.?

Sabun büyüsü, çok kısa sürede büyük zararlar verebilen etkili bir kara büyüdür. Bilinç kaybettirerek yanlış kararlar aldırma, sağlığı bozup hasta etme hatta kişiyi ölüme  sürükleme gibi çok farklı sonuçlar doğurabilir. Bu zararlı etkilerinden ötürü kara büyü kategorisinde değerlendirilen bir büyü türüdür.

Bütün dünyada en yaygın icra edilen büyülerden biri olan sabun büyüsünün diğer adı “kil büyüsü”dür. Çünkü ilk çağlarda sabun yerine kil kullanılarak bu büyü yapılmaktaydı. Kil, toprağın hafif katılaşmış fakat şekil alabilen türüdür ve daha çok dere yataklarında bulunur.

Sabun Büyüsü Nasıl Yapılır?Dualar Nelerdir

Sabun büyüsü aşk ve dilekler içinde kullanılmaktadır. Şimdi bu büyü için kullanılacak malzemeler ve nasıl yapıldığına bakmamız gerekiyor. Malzemeler;
1 adet kalıp sabun,
1 adet beyaz kâğıt ve
1 adet kaşık.

Kaşık yardımıyla sabunun üzerinden parçalar sıyrılıyor ve bu parçaları da beyaz kâğıdın üzerine koyuyorsunuz. Sabun eriyip bitene kadar da bu işlem devam edilmelidir. Kaşığı sabuna her yaklaştırdığınız da bazı tılsımlı sözleri okumanız gerekiyor.

Bu tılsımlı sözler;

’Ey sabun büyüsünün esrarengiz malzemeleri! Sizin bahtınıza düştüm! Bana yardımcı olmaktan çekinmeyin ki muradım gözümde kalmasın’.

Büyünün ikinci adımında kaşığı elinize alırken de şu tılsımı söyleyiniz; ’Bana muhalefet etmeyiniz ve yolumu açınız, bana bar değil sadık yar olun!’

Kaşığı sabuna daldırdıktan sonra bu sözleri söyletiniz. Kaşığa sabun alırken de aynı sözleri söylemeye devam ediniz.

Son aşamada ise son tılsımlı sözler söylenmelidir;

‘Ey sabunun temizleyici ve düzeltici etkisini üzerinde taşıyan tesirli ve güvenilir büyü! Benim arzuma set çekip, muhalefet olan ger varlığın gözünden uzak ol ve kendini aşikâr etme.

sabun büyüsü nasıl bozulur?

Sabun büyüsü kara büyü kabul edildiği için bozulması en zor büyülerden biri olarak kabul edilmektedir.
Hatta bazen büyü bozdurulmaz sadece büyünün yönü değiştirilir. Yani büyü yapılan kişi kurtulur ama bu sefer de en yakınındaki kişilerden biri bu büyüye maruz kalmaya başlar. Bu duruma büyünün yön değiştirmesi denir.
Diğer bütün büyü türlerinde olduğu gibi iğne büyüsünde de büyünün tesirini gerçekten ortadan kaldıran şey İslami usullere göre yapılmış dualardır.

Sabun büyüsünü bozmak için hangi dua okunmalıdır?

Sabun büyüsünün bozulmasına vesile olan ve kişiyi bu illetten kurtaran dua Kur’an’ın Felak suresidir.
Felak suresi iplere düğüm atılarak büyü yapılmasından bahseden ve büyüden korunmak için Allah’a sığınmak gerektiğini vurgulayan kısa bir suredir.
Bu sure sadece birkaç ayetten oluştuğu için birkaç dakikada ezberlenebilecek bir duadır. Büyüyü tesirsiz bıraktığı gibi kişiyi ruhsal vesveselerden de kurtarır ve ruha esenlik verir.
Kişi abdest aldıktan sonra 2 rekat namaz kılarsa ve bu sureyi bir defa okursa inşallah büyünün hiçbir hükmü kalmayacaktır.
Bazen büyüye maruz kalan kişi o kadar zor duruma düşer ki bu duayı okumaktan dahi aciz duruma düşebilir. Bu durumda büyü bozan hocalara başvurarak inşallah büyü etkisiz kılınabilecektir.

Bu konuda Medyum Hafize Hoca'dan daha ayrıntılı bilgi almak ve işlem yaptırmak için arayın : 0505 070 73 34

8 YORUMLAR

  1. Dışardan iyi bir aile görünüyoruz fakat evde duvarlar üzerime geliyordu eve gitmek istemiyordum evimize gelen misafirlerimiz üzerlerinde bir ağırlık oluştuğunu söylerlerdi babamın işleri hep ters gidiyor evde kavga gürültü eksik olmuyordu bende ailemden gizli olarak hocamın numarasını buldum aradım yaşadıklarımızı anlattım hocam öyle bir bakim yaptı ki dinlerken şaşırdım kaldım büyünün kaç yıl önce yapıldığını bile söyledi doğru adreste olduğumdan emin oldum hafize hocamla çalışmalara başladık ailemize yapılan büyüyü çözdü evimize neşe girdi havamız değişti. Hocamın sayesin de herkesin yüzünde tebessüm eksik olmuyor.

  2. Çok uzun zamandır ÇOK BÜYÜK manevi sıkıntılar çekmekteydim iŞLERİM hiç rast gitmiyordu.Ne iş hayatım yolunda gidiyordu ne de aşk hayatımda bir ilerleme oluyordu üzerim de kara bulutlar dolaşıyordu gecleri uyuyamıyordum rüyam da kabuslar görüyordum Sonunda bir arkadaşımın referansı üzerine hafize hocayı aradım bıkmadan usanmadan beni sabırla dinledi çalışma süremiz boyunca kendisini çok aradım sorular sordum kahrımı çekti bende hocanın söylediklerini yaptım yeniden doğdum çok şükür herşey yoluna girdi hafize hoca pozitif bir insan ilk konuşmamız da bile ferahlama başladım kendisi dürüst bir hoca vakit kaybetmeyin arayın

  3. son zamanlar da hafize hocayı başarısından ve dürüstlüğünden dolayı çekemeyen bazı sahtekar medyum çetesi sahte site açarak yalan yorum yazarak iftira atmaktadırlar sakın itibar etmeyin.

  4. Sabun gibi erisin inşallah bana bu büyüyü yaptıranlar Hocam bunu öğrendim ancak sizden başkasına da bozdurmak istemedim. Güvenilir olduğunuz herkes tarafından kanıtlanmış durumda. Allah sizin gibi hocaları başımızdan eksik etmesin insanlarin size ihtiyacı var. Saygılarımla

  5. Çok halsizdim Gün geçtikçe eriyordum Sabun büyüsünün belirtilerini anlar anlamaz bana yardim ettiğiniz için çok teşekkür ederim. Iyi ki size gelmişim. Büyük bir sıkıntıdan kurtuldum sayenizde.

  6. Doktorların çare olamadığına derman oldunuz. Sabun gibi eriyordu annem günden güne
    Sizin gibi ilim sahibi insanlar var oldukça sevdiklerimize bir şey olmaz. İyi ki tanımışım sizi

  7. Eski nişanlımın bana yaptığı sabun büyüsünden daha doğrusu ölümden beni hocam kurtardı eğer üzerimdeki o büyüleri çözmeseydi ben şimdi hayatta olmazdım. Size bir hayat boçluyum hocam..Allah razı olsun sizden.

  8. Kayınvalidem bana sabun büyüsü yapmıştı çünkü beni hiç bir zaman sevmedi gelini olarak asla görmedi. O seneler hayatım adeta yaşanmaz bir haldeydi. Allaha şükür olsun hafize hocanın sitesini gördüm. Bana çok yardımcı oldu. Şimdi mutlu bir evliliğim var artık kaynanam bana karışmıyor oğlunu bana karşı kışkırtmıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here