Salatı Nariye

0
1631

Salatı Nariye Duası – Salaten Nariye Duası

Nariye duası; Peygamber efendimize selat ve selam okuyarak yapılan özel bir duadır. Salatı nariye diğer ismi salatı tefriciyedir. Salati nariye duasi ile dilekler en kısa sürede kabul olur. Sıkıntılardan kurturulur. Salatı nariye abdestsiz okunur mu? Salatı nariye okurken en makbul olanı abdestli bir şekilde okunmasıdır. Fakat abdestsizde okunabilir. Salatı nariye sınav için kazanmak amacıyla en fazla okunan dualardan birisidir. Ayrıca çok özel dilekler için salaten nariye 4444 adet okunarak hatmi yapılır.

 

Salatı Nariye Arapça Okunuşu

“Allhümme salli salaten kamileten ve sellim selamen tammen ala seyyidina Muhammedi’nillezi tenhallahü bihi’l ukadü ve tenfericü bihi’l kürabü ve tükda bihi’l havaicü ve tünalü bihi’r regaibü ve hüsnü’l havatimi ve yüsteska’l ğamamü bi-vechihi’l kerimi ve ala alihi ve sahbihi fi külli lemhatin ve nefesin bi adedi külli ma’lumin lek”

 

 

Salatı Nariye Türkçe Okunuşu

“Allah’ım, kendisi hürmetine düğümler çözülen, gamlar, kederler açılan, ihtiyaçlar giderilen, isteklere, hüsn-ü hatimlere güzel akıbetlere nail olunan, kerem sahibi yüzü suyu hürmetine bulutların sulandığı, Efendimiz Muhammed Mustafa (S.A.V.)’e ve onun al ve ashabına, her bakış ve her nefeste ve zatınca malum olanların sayısınca, kamil bir rahmet ve tam bir selamet ihsan eyle”.

Bu konuda Medyum Hafize Hoca'dan daha ayrıntılı bilgi almak ve işlem yaptırmak için arayın : 0505 070 73 34

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here